Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o zdjęcie z czarnej listy komisji spraw frakcyjnych.


Syriusz*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, piorytetowe pytanie zadacie sobie ''Dlaczego mamy zdjąć Cię z czarnej listy?''

Oto odpowiedź.. 

Na czarną listę ksf trafiłem w listopadzie, od tamtego momentu minęło dużo czasu i moje zachowanie zmieniło się, dojrzałem do swojego wieku, zmieniłem się o 180 stopni, a dokładnie zawdzięczam to towarzystwu w którym się znalazłem...Wiem,że na serwerze uchodzę za alkoholika, ale to nie jest do końca tak...teraz gdy mam ochotę wypić, laptop jest wyłączony a nie wchodzę na żadne gry. Wracając do zachowania, stałem się odpowiedzialny i nie wyzywam już nikogo (no wiadomo jeśli jest to znajomy to na pm czemu by nie, chyba, że sobie tego nie życzy) zawdzięczam to swojej dziewczynie i przyjaciołom, fakt...pewnie teraz każdy będzie mówił "Aaaa Syriusz, ten to nigdy się nie zmieni itd itd" Nic bardziej mylnego, wystarczała zmiana towarzystwa i swoich przezywczajeń, które wymieniłem na te dobre. Teraz jestem życzliwym graczem, chętnie pomagam innym i przede wszystkim nie wyzywam ani nie wszczynam awantur, wiadomo, czasami stanę w obronie osoby lub też staram się za żegnać jakąś spine na /g co można zauważyć. Bardzo proszę o zdjęcie mnie z czarnej listy KSF, ponieważ się zmieniłem i moje zachowanie uległo zmianie, proszę o drugą szansę ponieważ chciałbym spróbować swoich sił we frakcji, ponieważ chciałbym urozmaicić swoją rozgrywkę, mogę obiecać, że moje karygodne zachowanie nigdy więcej się nie powtórzy i będę grał tak jak należy oraz odnosił się do wszystkich tak jak należy, bez wyzywania i niepotrzebnych spin...Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.

Pozdrawiam Syriusz*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czarnej liście jesteś stosunkowo długo, ponadto posiadasz bodajże w chwili obecnej w każdej frakcji Czarną Listę. Nie jest to fakt, który pomagałby Ci w zaakceptowaniu Twojego wniosku, aczkolwiek sądzę, że każdy zasługuje na druga szansę. Moglibyśmy Ci pójść na rękę i zdjąć Cię po warunkiem, że kolejna Czarna Lista gdziekolwiek skutkowała by przywróceniem Cię na Czarną Listę KSF bez możliwości apelacji, zgadzasz się na taki warunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnięcie Cię z Czarnej Listy KSF daje Ci możliwość apelowania od ściągnięcia z pozostałych list. Skoro zgadzasz się, to wniosek zaakceptuje Ci, lecz pamiętaj o warunku, który dałem Ci wyżej. Kolejna Czarna Lista gdziekolwiek wiązać się będzie z Czarną Listą KSF Bez Możliwości Apelowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin