Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika xBlacki., oskarżony przez Zubelthor*essa*.


selected.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Zubelthor*essa*

Nick osoby oskarżonej: @xBlacki.

Powód napisania skargi: No to tak pomyślałem sobie że odegram jakieś RP więc zrobiłem swoje na miejsce przyjechało SAFD, SAPD, SAMD gdy pod koniec akcji prawdopodobnie SAPD wezwało SARA do odholowania mojego pojazdu myślałem że pojazd trafi do Przecho gdy wyszedłem ze szpitala sprawdzając pod F5 gdzie znajduje się mój pojazd patrze Parking Policyjny :o. Oczywiście na początku pomyślałem że pojazd został dany na PP pod powodem: Pojazd po akcji RP, lecz się myliłem gdy podszedłem pod PP i chciałem wyciągnąć pojazd marki Buffalo zobaczyłem że jest ono włożone na PP pod Powodem: porzucony pojazd i za kwotę 500PLN to chyba logiczne bo pojazd porzucony idzie za 500 chyba coś tu jest nie tak? Wiem że to może być dla was "tylko 500pln" że to mało czy coś tam na pieniądzach mi nie zależy lecz liczę na poprawę Adepta @xBlacki..

Dowody: tutaj ss ;) https://imgur.com/a/OkVZXm5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkowicie mój błąd. Holując pojazd byłem pod presją zgłoszeń, byłem na służbie sam. Serdecznie przepraszam Ciebie i cały zarząd SARA za zaistniałą sytuację. Jutro oddam Ci należytą kwotę. To był fajnie spędzony czas w SARA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xBlacki. Jestem całkowicie pewny że nie zostaniesz wydalony z frakcji aż z tak małego błędu i też Cię rozumiem skoro mówisz że byłeś sam na Służbie jeszcze gdy nie jesteś Pełnoprawny. To nie jest skarga żeby Cię ud****ć czy coś takiego lecz jest to skarga która mam na myśli da Ci trochę do myślenia i patrzenia co piszą do Ciebie inne Frakcje. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin