Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zmapowane Małe osiedle


Ramzej98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wszedłem tutaj, gdyż zainteresowała mnie nazwa tego projektu. W pierwszej myśli pomyślałem, że to może być "badziew" (bez obrazy dla autora), ale gdy wszedłem i wgłębiłem się w temat i zobaczyłem ss'y to myliłem się, i to bardzo! Jest tam bardzo dużo miejsca na samochody, motocykle itp. Lokalizacja tego miejsca jest bardzo interesująca. Fakt, iż niby pod mostem, ale wygląd domów jest na bardzo wysokim poziomie. Poziomie, w którym powiesz sobie: Hej, ty. Tak, właśnie ty. To miejsce jest bardzo ładne, ze względu na ładny dom, ze względu na okolice, ze względu na pomysłowość, że ktoś wogóle zainteresował się tym miejscem. Osiedle mogło by być przeznaczone np. dla organizacji, na spotkanie nastu osobowe, na zlot, albo po prostu dla gracza, który poszukuje właśnie tego ów domku.

Jak dla mnie to jest świetny pomysł! Ukłony dla autora, gdyż odwalił kawał dobrej roboty i okazał się pomysłowością! Pozdrawiam Serdecznie @Lunek*pieseu 

-To tylko MOJA opinia-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

❤️❤️❤️

54 minuty temu, DzykuS napisał:

Cześć, wszedłem tutaj, gdyż zainteresowała mnie nazwa tego projektu. W pierwszej myśli pomyślałem, że to może być "badziew" (bez obrazy dla autora), ale gdy wszedłem i wgłębiłem się w temat i zobaczyłem ss'y to myliłem się, i to bardzo! Jest tam bardzo dużo miejsca na samochody, motocykle itp. Lokalizacja tego miejsca jest bardzo interesująca. Fakt, iż niby pod mostem, ale wygląd domów jest na bardzo wysokim poziomie. Poziomie, w którym powiesz sobie: Hej, ty. Tak, właśnie ty. To miejsce jest bardzo ładne, ze względu na ładny dom, ze względu na okolice, ze względu na pomysłowość, że ktoś wogóle zainteresował się tym miejscem. Osiedle mogło by być przeznaczone np. dla organizacji, na spotkanie nastu osobowe, na zlot, albo po prostu dla gracza, który poszukuje właśnie tego ów domku.

Jak dla mnie to jest świetny pomysł! Ukłony dla autora, gdyż odwalił kawał dobrej roboty i okazał się pomysłowością! Pozdrawiam Serdecznie @Lunek*pieseu 

-To tylko MOJA opinia-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2019 o 12:20, Lunek*pieseu napisał:

Do każdej pracy jaka zrobiłem się czepiasz - dosłownie czegoś się musisz doczepic

Mordeczko, ja sie nie czepiam, tylko wyrażam swoją opinie na temat mapy którą prezentujesz ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin