Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Miras n' Dareczek - Funny moments vol. 2


mi.rek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak my nie chcieliśmy robić nic złego, za wszystko płaciliśmy jak uderzyliśmy by być fair, a większość powtarzam większość osób z którymi się zderzaliśmy to byli widzowie, którzy za nami jeździli i sami też nas podhaczali, prosili o pozdrowienia oraz o screeny, bo byli zainteresowani naszymi osobami. Tutaj pozwolę sobie oznaczyć @AdiK., bo to dobry chłopak jest. Wykonał swój obowiązek usunięcia nas, bo taki jego obowiązek żeby pilnować porządek to fakt. Raz udało nam się z nim pogadać na chacie streamowym, w porządku gość. Już porównując sobie administracje do konkurencyjnego"PYSHIT" oraz samych graczy to +1 dla serwera. Nawet czasami udało mi się tutaj w godzinach bardzo późnych typu 2-3 w nocy pogadać z samym rconem, który również okazał się spokojnym gościem proponując słynnego "MALUCHA" tak po prostu było widać, że ogarnia temat i nasz kontent. Po 1 banie zaczęliśmy oddawać ludziom za wyrządzone szkody przy kraksie czy też innego typu szkody. Gdzie wcześniej tego nigdy nie robiliśmy, bo mieliśmy za przeproszeniem wysrane. 

Pozdrawiam Daro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno chłopaki, macie ciekawy charakter na serwerze i nikt was nie podrobi w żartach. Dlatego też myślę czy nie można było znowu napisać apelkę o UB i mówić że jak nagrywanie na YT, to mądrych i ciekawych filmów. Wasza przygoda trwa już dobre 18 mięsięcy. Dlaczego pasujecie sobię passę przez adminów, sami spróbujcie zrobić serwer dla widzów, może nawet oni wam zrobią, bo szkoda mi was chłopaczki. A ty @mi.rek zlokalizuj mnie i nagraj wycieczkę do mnie. Szkoda was chłopaki a tak btw MegaCipaPL na PYSHIT również mnie zbanował, pier**ląc coś tam "Brak respektowania regulaminu."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin