Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na veenix - oskarżony przez Brukselka


Hemoroid1312
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @veenix
    Data i godzina zdarzenia: 22.09 przed 17:30
    Pełen opis sytuacji: Byłem afk i miałem zminimalizowane MTA w okolicy stacji benzynowej przy dm. Gdy wróciłem do gry, pisało do mnie kilka osób, że SAPD jest na dm. Nie zastanawiając się od razu  pobiegłem ich szukać. Znalazłem ich na autostradzie za Grove St. Strzelali się z dwoma graczami. Obydwoje zostali trafieni z paralizatora. Jako iż jestem pomocny to zabiłem funkcjonariusza i ich uratowałem. Po tej sytuacji pobiegliśmy w stronę areny, aby zbadać teren. Ktoś napisał, że jeden z naszych ma problemy przy stacji, więc nie zastanawiając się użyłem /tpev, aby zaoszczędzić czas. Po tym jak pojawiłem się przy stacji zauważyłem trzech funkcjonariuszy, którzy celują w moją stronę z paralizatorów. Nie zastanawiając się ruszyłem do ucieczki. Zostałem złapany kawałek za wejściem na dm. Rozumiem, że akcje na dm z SAPD nie są 100% RP, bo jaki sens miałoby odgrywanie RP po każdej śmierci na dm, ale żeby kampić z paralizatorem idealnie w miejsce, w którym pojawi się gracz to trochę słabe zachowanie. Tekstury nie zdążyły mi się do końca załadować, a już widziałem lecące w moją stronę strzały. Jak można zauważyć wszystko odbyło się w ciągu kilkunastu sekund.

Wyżej napisałem, że zauważyłem trzech funkcjonariuszy, ale nie zdążyłem zauważyć ich nicków. Może główny oskarżony napisze, kto to był.

    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/BXGW7YX

Spoiler

[2019-09-22 17:23:54] [Output] : Marcepand [231]: KTO ROBIL
[2019-09-22 17:23:55] [Output] : Moskva. [209]: stacja
[2019-09-22 17:23:57] [Output] : Rolnikk [472]: kot
[2019-09-22 17:23:59] [Output] : Moskva. [209]: szybko
[2019-09-22 17:24:01] [Output] : Marcepand [231]: zlapali go?
[2019-09-22 17:24:03] [Output] : Rolnikk [472]: na uj
[2019-09-22 17:24:03] [Output] : Marcepand [231]: to tpev pitu
[2019-09-22 17:24:05] [Output] : Moskva. [209]: w 3 sa
[2019-09-22 17:24:06] [Output] : ? Zostałeś/aś przeniesiony/a na event organizowany przez Pitu112
[2019-09-22 17:24:07] [Output] : ? Opuściłeś/aś strefę bezprawia!
[2019-09-22 17:24:14] [Output] : ? Znalazłeś/aś się w strefie bezprawia!
[2019-09-22 17:24:19] [Output] : Brukselka [239]: wtf
[2019-09-22 17:24:22] [Output] : Brukselka [239]: kampicie na tpev?
[2019-09-22 17:24:22] [Output] : ? Zostałeś/aś zakuty/a przez funkcjonariusza veenix!
[2019-09-22 17:24:22] [Output] : ? Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza veenix!
[2019-09-22 17:24:28] [Output] : ? Opuściłeś/aś strefę bezprawia!
[2019-09-22 17:24:31] [Output] : ? Zostałeś/aś wsadzony/a do pojazdu przez funkcjonariusza veenix!
[2019-09-22 17:24:34] [Output] : Brukselka [239]: AHA.
[2019-09-22 17:24:35] [Output] : ? Zostałeś/aś zakuty/a przez funkcjonariusza veenix!
[2019-09-22 17:24:35] [Output] : ? Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza veenix!
[2019-09-22 17:24:36] [Output] : ? Zostałeś/aś wsadzony/a do pojazdu przez funkcjonariusza veenix!
[2019-09-22 17:24:52] [Output] : Brukselka [239]: na kogo moge napisac?
[2019-09-22 17:24:54] [Output] : Brukselka [239]: bo nie wiem
[2019-09-22 17:25:02] [Output] : veenix [172]: Na siebie 
[2019-09-22 17:25:06] [Output] : Brukselka [239]: fajnie sie kampi na tpev?
[2019-09-22 17:26:34] [Output] : veenix [172]: Co tam napiszesz w skardze, ze zabiles kilka osob? - Zabiłem tylko jedną osobę
[2019-09-22 17:26:41] [Output] : Brukselka [239]: dokladnie
[2019-09-22 17:26:44] [Output] : veenix [172]: Pisz
[2019-09-22 17:26:53] [Output] : Brukselka [239]: co napisze to juz nie w twoim interesie

    Ja, Brukselka zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Brukselka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zacznijmy od początku:

Godzinę temu, Brukselka napisał:

Jako iż jestem pomocny to zabiłem funkcjonariusza i ich uratowałem.

Czyli on leżał po trafieniu z tasera, zabiłeś funkcjonariusza i zabiłeś kolegę = 0 RP.

Godzinę temu, Brukselka napisał:

Ktoś napisał, że jeden z naszych ma problemy przy stacji, więc nie zastanawiając się użyłem /tpev, aby zaoszczędzić czas.

Użyłeś, a to że przy stacji mieliśmy waszych "kumpli" to czekaliśmy, aż się zlecicie przy stacji. Kilka osób się tepało, więc czekaliśmy i na Ciebie.

Godzinę temu, Brukselka napisał:

Po tym jak pojawiłem się przy stacji zauważyłem trzech funkcjonariuszy, którzy celują w moją stronę z paralizatorów.

Nie kampiliśmy, staliśmy po prostu, czekając na innych waszych kolegów. 

Godzinę temu, Brukselka napisał:

Nie zastanawiając się ruszyłem do ucieczki.

Wbiegłeś na strefę DM, po czym dostałeś strzała z tasera i złapany przeze mnie.

Godzinę temu, Brukselka napisał:

Rozumiem, że akcje na dm z SAPD nie są 100% RP, bo jaki sens miałoby odgrywanie RP po każdej śmierci na dm, ale żeby kampić z paralizatorem idealnie w miejsce, w którym pojawi się gracz to trochę słabe zachowanie.

Tak jak wyżej wspomniałem, nie kampiliśmy, a czekaliśmy, aż się tepniesz, a to że graliśmy akcję dynamiczną to zaczęliśmy po kolei łapać wszystkich, którzy strzelali i zabijali nas. Słabe zachowanie to wasze startowanie w nas 4-5 na was 10-11. 

Godzinę temu, Brukselka napisał:

Tekstury nie zdążyły mi się do końca załadować, a już widziałem lecące w moją stronę strzały.

Tekstury nie zdążyły Ci się załadować, to jak wbiegłeś na strefę DM?

Na końcu pragnę dodać, iż odbijaliśmy radiowóz, ponieważ uciekinier wjechał na DM i zabili kierowców. Słabym zachowaniem można też nazwać wasze kozaczenie w trakcie odbijania radiowozu, a potem płakanie, że was się złapało. Pozdrawiam <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, veenix napisał:

Czyli on leżał po trafieniu z tasera, zabiłeś funkcjonariusza i zabiłeś kolegę = 0 RP.

Ktoś ci powiedział, że to był mój kolega? Nie miałem z nim żadnego sojuszu, nawet nie pamiętam jego nicku. Uratowałem go po prostu od więzienia. Jako iż nie miałem z nim sojuszu to go zabiłem.

19 minut temu, veenix napisał:

Nie kampiliśmy, staliśmy po prostu, czekając na innych waszych kolegów.

Nie kampiliście, a jednak po moim pojawieniu się poprzez /tpev od razu leciały strzały.

19 minut temu, veenix napisał:

Wbiegłeś na strefę DM, po czym dostałeś strzała z tasera i złapany przeze mnie.

Jak mówiłem wyżej, strzelaliście dużo wcześniej. Gdybyście dokładniej celowali złapalibyście mnie o wiele szybciej..

19 minut temu, veenix napisał:

Tak jak wyżej wspomniałem, nie kampiliśmy, a czekaliśmy, aż się tepniesz, a to że graliśmy akcję dynamiczną to zaczęliśmy po kolei łapać wszystkich, którzy strzelali i zabijali nas. Słabe zachowanie to wasze startowanie w nas 4-5 na was 10-11.

Nie kampiliście, ale czekaliście, aż się pojawię z wycelowanymi paralizatorami? HMMM

Było się nie porywać na głęboką wodę, nikt nie mówi, że akcje na dm są łatwe.

19 minut temu, veenix napisał:

Tekstury nie zdążyły Ci się załadować, to jak wbiegłeś na strefę DM?

Na końcu pragnę dodać, iż odbijaliśmy radiowóz, ponieważ uciekinier wjechał na DM i zabili kierowców. Słabym zachowaniem można też nazwać wasze kozaczenie w trakcie odbijania radiowozu, a potem płakanie, że was się złapało. Pozdrawiam <3

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Tekstury na moim komputerze ładują się +/- 3s od pojawienia się w jakimś miejscu, a w ciągu tych 3s widziałem lecące w moją stronę strzały. Po tych +/- 3s od razu ruszyłem do ucieczki, więc łatwo chyba  wywnioskować, że jak wbiegałem na DM to już wszystko było w pełni załadowane.

A ja na końcu pragnę dodać, że podczas waszego odbijania pojazdu byłem już prawdopodobnie w więzieniu lub dopiero do niego jechałem. O odbijaniu przez was radiowozu dowiedziałem się dopiero po tym jak wyszedłem z więzienia czyli po 2h. Pozdrawiam <3

Edytowane przez Brukselka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo to przy odbijaniu pojazdu mnie nie było. Jedyny kontakt jaki miałem z SAPD to wtedy, gdy uratowałem od więzienia te dwie osoby. Nawet nie wiem gdzie znajdował się ten radiowóz, który staraliście się odbić.

Edytowane przez Brukselka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Brukselka napisał:

Ale mimo to przy odbijaniu pojazdu mnie nie było. Jedyny kontakt jaki miałem z SAPD to wtedy, gdy uratowałem od więzienia te dwie osoby. Nawet nie wiem gdzie znajdował się ten radiowóz, który staraliście się odbić.

No to zabiłeś funkcjonariusza, on zapamiętał twój nick i skina, więc zlapalismy Ciebie, a to, że miałeś wpisy to poszedłes do więzienia. Co ty chcesz osiągnąć pisząc tą skarge, bo sam nie wiem do czego dążysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Brukselka napisał:

Ale mimo to przy odbijaniu pojazdu mnie nie było. Jedyny kontakt jaki miałem z SAPD to wtedy, gdy uratowałem od więzienia te dwie osoby. Nawet nie wiem gdzie znajdował się ten radiowóz, który staraliście się odbić.

Czekaj, czekaj.

3 godziny temu, Brukselka napisał:

Znalazłem ich na autostradzie za Grove St. Strzelali się z dwoma graczami. 

Czyli jednak wiedziałeś, gdzie jest radiowóz i była cała akcja, więc zacząłeś strzelać i na autostradzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz napisane na samej górze i mam nadzieję, że jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.

https://imgur.com/a/i9Hc71Y 

Czerwony ludzik to funkcjonariusz, który poległ.

Czerwone pole to miejsce walki.

Niebieska strzałka z prawej strony to miejsce, z którego zabiłem funkcjonariusza.

Żadnego radiowozu w okolicy nie widziałem. Administracja może sprawdzić logi, że nie byłem przy odbijaniu auta.

Zupełnie nie wiem, co odbijanie przez was radiowozu ma wnieść do tej skargi.

Edytowane przez Brukselka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brukselka napisał:

Wszystko masz napisane na samej górze i mam nadzieję, że jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.

(EDIT) Zaraz wstawię ss gdzie miało miejsce moje spotkanie z SAPD.

Do czego dążysz? Bo dalej nie rozumiem sensu tej skargi, nie napisałeś co źle zrobiliśmy, tylko jak wyglądała sytuacja. Jeśli chodzi Ci tylko o te twoje "kampienie" i bycie wcelowanym w miejsce teleportu, to się mylisz, bo chodziliśmy wokół radiowozów i stacji. Przyznałeś się sam do zabiciu funkcjonariusza, więc w czym masz problem? Otrzymałeś słuszne więzienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, veenix napisał:

Do czego dążysz? Bo dalej nie rozumiem sensu tej skargi, nie napisałeś co źle zrobiliśmy, tylko jak wyglądała sytuacja. Jeśli chodzi Ci tylko o te twoje "kampienie" i bycie wcelowanym w miejsce teleportu, to się mylisz, bo chodziliśmy wokół radiowozów i stacji. Przyznałeś się sam do zabiciu funkcjonariusza, więc w czym masz problem? Otrzymałeś słuszne więzienie. 

Czyli według ciebie to było dobre zachowanie? Sam napisałeś, że na mnie czekaliście, a strzały z paralizatorów widziałem od razu po tym jak się pojawiłem używając /tpev. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Brukselka napisał:

Czyli według ciebie to było dobre zachowanie? Sam napisałeś, że na mnie czekaliście, a strzały z paralizatorów widziałem od razu po tym jak się pojawiłem używając /tpev. 

Najpierw mówisz, że ci się tekstury nie zaladowaly, potem ze od razu widziałeś strzały z tazera. Czlowieczku, powiedziałem "czekalismy" w takim względzie, iż w połowie wiedzieliśmy, że się tu pojawisz, więc byliśmy przygotowani na złapanie Ciebie. Wedlug Ciebie to jest dobre zachowanie, najpierw strzelanie, zabijanie, zabawa w najlepsze, a potem płacz, że się dałeś złapać? Szkoda gadać, z każdą wypowiedzią coraz bardziej się kompromitujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brukselka napisał:

Tekstury nie zdążyły mi się do końca załadować, a już widziałem lecące w moją stronę strzały.

 

2 godziny temu, Brukselka napisał:

Tekstury na moim komputerze ładują się +/- 3s od pojawienia się w jakimś miejscu, a w ciągu tych 3s widziałem lecące w moją stronę strzały.

Umiesz czytać ze zrozumieniem, "człowieczku"? Mimo, że tekstury do końca mi się nie załadowały, strzały widziałem. Wiesz jak wygląda ładowanie się tekstur? Co myślisz, że cały ekran jest czarny? Czy co?

EDIT: Ty nie wspominaj nic o kompromitacji.

Edytowane przez Brukselka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brukselka napisał:

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem, "człowieczku"? Mimo, że tekstury do końca mi się nie załadowały, strzały widziałem. Wiesz jak wygląda ładowanie się tekstur? Co myślisz, że cały ekran jest czarny? Czy co?

Było się nie tepac :)

Więcej się nie wypowiadam w tej śmiesznej jak zawsze skardze, po przegranej na dm i płaczu tych samych zawsze osób, żegnam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin