Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na veenix - oskarżony przez Brukselka


Hemoroid1312
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas wspominasz o płaczu na dm. Wiesz czemu wy nie płaczecie? Bo my nie robimy takich rzeczy. Praktycznie jedyny wasz argument to: "Wy używacie /tpev i sie tepacie na dm"

Kilka przykładów dlaczego "płaczemy"

-Wytepywanie radiowozów, których nie jesteście w stanie odbić albo wam się nie chce.

-Stanie za DM i strzelanie przy tym prowokowanie do strzału, a później pisanie rzeczy typu: "HAHA jestem za dm dostaniesz bana!!"

-Nie raz widziałem, jak SAPD używa /tpev, a przy tym ile razy piszecie: "Używanie /tpev na dm to 0RP"

-SAPD, który zakuje kogoś na DM to wychodzi z nim poza DM, a jak zgnie razem z zatrzymanym to tepa się do więzienia.

-Ostatnio nawet SAPD ostrzelał mi helikopter, a jego powodem było to, że niby wylądowałem na jego radiowozie i do niego strzelałem. Co z tego, że helikopter był na wysokości koron drzew.

-Latanie za kimś waszą helką z "x-ray". Rozumiem jeszcze po jakiejś ulicy czy otwartym polu, ale żeby latać za kimś kto biega pod mostem i jest niewidoczny z powietrza?

-Zapominanie o usuwaniu wpisów. Przez to odsiadywanie 2x tej samej kary.

 

 

Edytowane przez Brukselka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Brukselka napisał:

Wytepywanie radiowozów, których nie jesteście w stanie odbić albo wam się nie chce.

Dowody poproszę. 

10 godzin temu, Brukselka napisał:

Nie raz widziałem, jak SAPD używa /tpev, a przy tym ile razy piszecie: "Używanie /tpev na dm to 0RP"

Ciągle tego używacie, zabijacie nas, to co my mamy biec na piechotę z HQ SF na DM? 

10 godzin temu, Brukselka napisał:

Stanie za DM i strzelanie przy tym prowokowanie do strzału, a później pisanie rzeczy typu: "HAHA jestem za dm dostaniesz bana!!"

Tu też dowody poprosimy. 

10 godzin temu, Brukselka napisał:

SAPD, który zakuje kogoś na DM to wychodzi z nim poza DM, a jak zgnie razem z zatrzymanym to tepa się do więzienia.

To nie wina funkcjonariusza tylko wasza, bo on wyprowadza, a wy do niego strzelacie, więc w czym widzisz problem? 

10 godzin temu, Brukselka napisał:

Ostatnio nawet SAPD ostrzelał mi helikopter, a jego powodem było to, że niby wylądowałem na jego radiowozie i do niego strzelałem. Co z tego, że helikopter był na wysokości koron drzew.

Jak widzimy helikopter nad nami to wiadomo, że może w nas wlecieć i skosić nas skrzydłem.

Odnosząc się do helki z xrayem, to takiego czegoś nie mamy. Wpisy to inna bajka, nie ode mnie zależy, czy Ci ktoś usunął czy nie. 

Edytowane przez veenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, veenix napisał:

Dowody poproszę

Rozmawiałem z supportem @TheArasik. z miesiąc temu i powiedział, że jeśli trzeba to mogą wytepać radiowóz.

5 godzin temu, veenix napisał:

Ciągle tego używacie, zabijacie nas, to co my mamy biec na piechotę z HQ SF na DM

Skoro używacie /tpev tak samo jak my, to o to nie płaczcie. 

5 godzin temu, veenix napisał:

Tu też dowody poprosimy.

Wczoraj była sytuacja, że SAPDy strzelały zza DM, tym samym prowokując do strzału. Praktycznie z każdą akcja na DM jest taka sytuacja. Sytuacji z pisaniem takich rzeczy jest mniej, ponieważ wstrzymujemy się od strzelania do SAPD, gdy ci są za dm i po prostu chowamy się do póki na niego nie wejdą. 

 

5 godzin temu, veenix napisał:

To nie wina funkcjonariusza tylko wasza, bo on wyprowadza, a wy do niego strzelacie, więc w czym widzisz problem? 

Problem widzę w tym, że taki SAPD bierze kogoś takiego do więzienia, mimo to, że zginął. 

 

5 godzin temu, veenix napisał:

Jak widzimy helikopter nad nami to wiadomo, że może w nas wlecieć i skosić nas skrzydłem

Może w was wlecieć i skosić was śmiglem? Gdy widzisz w powietrzu dodo to też wolno ci je ostrzelać? Przecież może w was wylecieć. Gdy widzisz samochód na drugim pasie to też wolno ci go ostrzelać? To, że latam sobie helikopterem nie upoważnia cię do ostrzelania mnie. 

 

5 godzin temu, veenix napisał:

Odnosząc się do helki z xrayem, to takiego czegoś nie mamy.

Nazywam tak helikopter że zwiększonym renderingiem nicków. Takie coś już macie, prawda? 

5 godzin temu, veenix napisał:

Wpisy to inna bajka, nie ode mnie zależy, czy Ci ktoś usunął czy nie. 

Wpisy to nie inna bajka, bo to wasz obowiązek je usuwać

//Sorry za wszystkie błędy, piszę z telefonu. 

Edytowane przez Brukselka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Brukselka napisał:

Rozmawiałem z supportem @TheArasik. z miesiąc temu i powiedział, że jeśli trzeba to mogą wyrepać radiowóz.

Skoro używacie /tpev tak samo jak my, to o to nie płaczcie. 

Wczoraj była sytuacja, że sapdy strzelaly zza DM, tym samym prowokując do strzału. Praktycznie z każdą akcja na DM jest taka sytuacja. Sytuacji z pisaniem takich rzeczy jest mniej, ponieważ wstrzymujemy się od strzelania do Sapd, gdy ci są za dm i po prostu chowamy się do póki na niego nie wejdą. 

 

Problem widzę w tym, że taki sapd bierze kogoś takiego do więzienia, mimo to, że zginął. 

 

Może w was wlecieć i skosic was smiglem? Gdy widzisz w powietrzu dodo to też wolno ci je ostrzelac? Przecież może w was wylecieć. Gdy widzisz samochód na drugim pasie to też wolno ci go ostrzelac? To, że latam sobie helikopterem nie upoważnia cię do ostrzelania mnie. 

 

Nazywam tak helikopter że zwiększonym renderingiem nicków. Takie coś już macie, prawda? 

Wpisy to nie inna bajka, bo to wasz obowiązek je usuwać

//Sory za wszystkie błędy, piszę z telefonu. 

1. Mogą ale nie muszą. 

2. Jaki jest sens skoro stoicie w 10 przy jednym radiowozie, zabijacie nas, więc używamy tego, bo to nie ma inaczej sensu.

3. To na pewno nie ja, ani żadna normalna osoba, pewnie zwykły prowokant. 

4. Z tego co wiem, to nie jest celowe tylko bug gry, który teleportuje po dedzie. W takim przypadku można was wypuścić. 

5. Dodo nie ma skrzydeł, które mogłyby nas skosic, a po co przytoczyles tutaj samochód, skoro mowa o pojazdach powietrznych? 

6. X Ray to widoczność przez ściany, a my takiego czegoś nie mamy. 

7. Nie do mnie miej pretensje, skoro nie ja wiozlem ciebie do więzienia. 

8. Dalej nie wiem o co jest ta skarga. 

9. Więcej już się tu nie wypowiadam, bo z tego co widzę, skarga jest, bo jest. 

10. ŻEGNAM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro wiesz, że mogą i to robią, to po co ci dowody?

2. Tak samo wygląda to z naszej strony, ale jednak to jest wasz argument, że używamy /tpev. Skoro każdy używa /tpev to się o to nie czepiajcie.

3. Prowokant, a jednak jest w SAPD. Zwykły gracz nie jest w stanie wyjąć broni na za DM.

4. Można nas wypuścić (nawet powinno się to robić) a mimo to nie zawsze wypuszczacie.

5. Przytoczyłem przykład z samochodem, żeby udowodnić ci, że strzelanie do czegoś bo może coś się stać jest absurdalne. Skoro tylko latam, to masz powód, aby mnie ostrzelać?

6. Jak pisałem wyżej. wy to nazywacie zwiększony rendering nicków.

7. Dałem przykłady z przeszłości, nie z tej konkretnej sytuacji.

8. Myślę, że zarząd będzie wiedział.

9. To nie wypowiadaj się tu, bo z tego co widzę to ja odpowiadam na twoje argumenty, które nie mają z tą skargą nic wspólnego.

10. Ja również.

Edytowane przez Brukselka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin