Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście KRISU


Iguana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(Wklejam za KRISA bo bardzo mnie o to prosił ;))

Witam!

To ten były Administrator serwera oraz czepialski funkcjonariusz policji. Jak większość osób z was wie, około 3 tygodnie temu zostałem wydalony z administracji oraz zbanowany na serwerze i forum. Zresztą ciężko tego nie zauważyć jak było głośno wszędzie o tym. Kontynuując, postanowiłem odejść z frakcji SAPD, ponieważ frakcja mi się przejadła i chciałem spróbować czegoś nowego. Złożyłem podanie do SAFD, ponieważ była otwarta rekrutacja. Większość podania napisałem samodzielnie, lecz skopiowałem jakieś 3-4 zdania z internetu, nie będę ukrywał, że jestem niewinny. Pewien członek to zauważył i postanowił mnie podkablować do Administracji RCON, fakt słusznie postąpił, ponieważ to nie było właściwe zachowanie z mojej strony, lecz każdemu może się tak zdarzyć. Gdy Administracja RCON zauważyła, że jest coś nie tak postanowiła sprawdzić moje podanie do SAFD oraz na rangę Supporta, które pisałem jakieś półtora roku temu i fakt również tam było kilka zdań z internetu. Wiem o tym bardzo dobrze, że postąpiłem źle oraz byłem niesprawiedliwy wobec innych, ale po tym jak dostałem bana oraz lotkę lekko się zdziwiłem, ponieważ zostałem potraktowany jak śmieć. Mam na myśli, gdy miałem jeszcze range każdy był taki milusi, przyjazny, ponieważ chciał zdobyć głos na Supporta, a tak naprawdę większość osób jest tutaj fałszywa oraz dwulicowa. Naprawdę jest mi bardzo z tego powodu przykro, że istnieją tutaj takie osoby, ale poznałem tutaj również bardzo fajne pozytywne osoby, z którymi kontakt dotrzymuje do dziś, lecz znaleźli się również wrogowie prawda AdiK? No cóż dalej nie będę się rozpisywał, bo raczej nie ma to sensu. Dziękuje wam wszystkim za te 3 lata gry, raczej już się nigdy nie spotkamy, ponieważ Administratorka RCON Zebra, napisała mi, że kare odczekam w całości. Dziękuje jeszcze raz, trzymajcie się.

Edytowane przez Iguana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś wspomnieć, że w wywiadzie dla redakcji również "zdarzyło Ci się" skopiować kilka zdań.


A tak na poważnie, swoim zachowaniem po utracie rangi pokazałeś, że była to słuszna decyzja. 
Obrażałeś wiele osób, między innymi mnie, szukałeś winnych poza sobą. Teraz najwyraźniej zrozumiałeś swój błąd, chociaż mogą być to tylko puste słowa. 

 

Żegnaj

Edytowane przez AdiK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin