Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o usunięcie pewnej permisji na Mumble.


Rayner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie wnioskuję i bardzo proszę @Lukasz1393 bądź inną osobę która mogła by to zrobić o usunięcie/zablokowanie permisji "Połącz kanały", z początku myślałem że tylko wybrane osoby mogą korzystać z tego, teraz widzę że sam mogę, dziś jak i wcześniej (łącznie 2 razy, bądź nawet więcej, ale nie jestem w stanie tego wiedzieć) padłem ofiarą podsłuchu - pewne osoby łączyły ze sobą swój kanał i mój na którym byłem. Nie będę oszukiwał że miało to bardzo negatywne skutki i nie potrzebne kłótnie, poza tym chyba nikt nie chce być nieświadomie podsłuchiwany, prawda? 
Chciałbym móc w swobodzie rozmawiać z innymi osobami na kanałach mojej frakcji, jednak teraz naprawdę zaczynam się zastanawiać czy warto, gdyż jak widać każdy może mnie podsłuchać i wykorzystać to co mówię komuś prywatnie, już nie wspominając że może mnie również w ten sposób nagrać. Ogólnie także uważam że godzi to w godność i wolność człowieka, tak nie powinno być. 

Mam nadzieję że mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

5kUn6OO.png

Edytowane przez Rayner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Minotaur napisał:

W najnowszej wersji jeśli się nie mylę nie ma takiej możliwości.

Z tego co mi się wydaje wersja 1.3.0 jest najnowsza a taką mam, poza tym wątpię byś miał rację, sam sobie przetestuj, a i tak nie zmieniło by to nic. Osoby z starszą wersją miałyby nadal tą opcję, należy po prostu zablokować tą permisję dla użytkowników.

@Minotaur zobacz właśnie połączyłem sobie kanały:
image.png.6c558d2f2cf78be7600e46da4fca1d99.png

Edytowane przez Rayner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rayner napisał:

Z tego co mi się wydaje wersja 1.3.0 jest najnowsza a taką mam, poza tym wątpię byś miał rację, sam sobie przetestuj, a i tak nie zmieniło by to nic że osoby z starszą wersją miały by tą opcję, należy po prostu zablokować tą permisję dla użytkowników.

Nie wiem, ja chyba nie mam takiej opcji ale skoro u innych to działa to jestem za zablokowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin