Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga Na Chalucynek Oskarżony Przez Ameba___Spoleczna


bengay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Chalucynek
    Data i godzina zdarzenia: 27.09 23:45
    Pełen opis sytuacji: Jechalem sobie na kopalnie wiadomo kopu kopu gdyz ten policjant sie zatrzymal ledwo co w niego wjechalem co bylo przypadkowe po czym uderzyl mnie kijem i zaczal mowic ze przeszkadzam w akcji rp gdzie sie nie rozpoczela po czym mialem wedlug niego odsiedziec 15 minut ktore juz dawno odsiedzialem po czym sie zdenerwowalem i napisalem '' No jak do debila mowic...... '' po czym doliczyl mi 5 minut za zniewage a te 5 minut juz odsiedzialem i gracz olewal moje slowa. JESTEM OBURZONY TĄ SYTUACJĄ! 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Jakis SAPD wie ze odsiedzialem to 15 minut 

Edytowane przez Ameba___Spoleczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ameba___Spoleczna napisał:

Twój komentarz wyjaśnia to że przyjmują do SAPD sebixow z osiedla ;)

Do SAPD przyjmują tych co sie nadają jak patrze na to co piszesz to nawet na serwer bym cie nie przyjał. Tak ogólnie to zastosuj sie do wzoru "Amebo_Społeczna" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ShorpY napisał:

Do SAPD przyjmują tych co sie nadają jak patrze na to co piszesz to nawet na serwer bym cie nie przyjał. Tak ogólnie to zastosuj sie do wzoru "Amebo_Społeczna" :) 

Gdyby nie był sebixem to by nie napisał tego komentarzu zastosuj apap na ból głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin