Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Do zobaczenia! - Beezy*


beezy.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Na wstępie chciałbym napisać, że napisanie tego nie jest łatwe bo związałem się z tym serwerem bardzo mocno. 

Powodem przerwy jest po prostu brak czasu i trochę też brak chęci. Przegrałem na serwerze 370 wspaniałych godzin, poznając przez ten czas wiele super osób, z którymi mam kontakt do teraz, ale trafiły się też osoby fałszywe.

Jeśli chodzi o granie to wchodzić na serwer będę, ale tylko po to żeby zrobić audycje 1-2 w tygodniu bo Radia 4Music nie opuszczę!

Teraz wymienię tutaj parę osób, którym chciałbym podziękować za grę na serwerze:

@SP. za danie mi szansy w SAMD, którą niestety zmarnowałem w dosyć głupi sposób, również za danie mi szansy w Zarządzie Organizacji Dark Eagle.

@Veeito za te mnóstwo godzin, które przegraliśmy rozmawiając i śmiejąc się wspólnie.

@Kosciastyyy również za mnóstwo godzin rozmawiając i śmiejąc się na Mumble.

@Macio717 Tobie leszczu za śmiechy na Mumble.

@stasiu;) za wspólne odwalanie <3.

@Spartakus.* cały czas będę trzymać kciuki, żeby Twoje Sabre w końcu wyładniała...

@TheMistrzuu* dziękuję za przyjęcie mnie do Radia i wspólne gry w CS'a.

Wymieniłem Tutaj osoby, którym na prawdę zawdzięczam dużo... Do zobaczenia kochani.

S4.

Edytowane przez Beezy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielki Beezy* za kontakt i wspólnie spędzony czas! Myślę, że w jakimś stopniu nadal będziemy w kontakcie i liczę na twój powrót. Życzę szczęścia, oraz pomyślności dalej, gdziekolwiek się wybierasz. Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysługa dla społeczeństwa.

Ale za razem kolejny przejaw jakiejś śmiesznej hipokryzji, "Odchodzę, ale będę 2 razy w tygodniu na parę godzin" - "czyli nie odchodzę, ale muszę zrobić show wokół siebie, bo jestem śmieszny i żałosny."

Jeszcze ten twój żenujący "@" w plebiscycie. Się pogrążasz na każdym kroku, że też ktokolwiek ma siły z Tobą siedzieć.

Idź i nie wracaj. Debili nie brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin