Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bullet 1.6


perra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comet 1.8 atrapa nitro (1008), felgi (1074), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (P0RSCHE ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów z twoją doplata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, |YT|Faol napisał:

Comet 1.8 atrapa nitro (1008), felgi (1074), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (P0RSCHE ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów z twoją doplata

Ile doplaty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, veenix napisał:

Daruj sobie takie oferty.

Dobra pal wroty negatywny typie,nie ważne ile dam zawsze masz problem, zaczynam Ci jakiekolwiek oferty to się sadzisz,daje Ci aktualnie najwyższą ofertę nadal masz problem do osób wyżej żadnych podtekstów nie dajesz,także jak masz do mnie jakiś problem to pisz wprost,a nie cały czas mnie atakujesz tymi śmiesznymi tekstami. Cofam wszystkie oferty I proszę dorośnij jak zamierzasz grać nadal w gry multiplayer,bo twój poziom możliwości integracji sięga dna. Także najlepiej niech wszyscy sobie "darują" nie polecam i nie pozdrawiam.

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, adus12135 napisał:

Dobra pal wroty negatywny typie,nie ważne ile dam zawsze masz problem, zaczynam Ci jakiekolwiek oferty to się sadzisz,daje Ci aktualnie najwyższą ofertę nadal masz problem do osób wyżej żadnych podtekstów nie dajesz,także jak masz do mnie jakiś problem to pisz wprost,a nie cały czas mnie atakujesz tymi śmiesznymi tekstami. Cofam wszystkie oferty I proszę dorośnij jak zamierzasz grać nadal w gry multiplayer,bo twój poziom możliwości integracji sięga dna. Także najlepiej niech wszyscy sobie "darują" nie polecam i nie pozdrawiam.

Jak już bardzo chcesz stawiać znaki interpunkcyjne to chociaż się naucz jak je stawiać xD

W sumie beke mam z ciebie, bo tylko zapewne siedzisz w domu, jesz po 3 paczki chipsów dziennie, popijasz fantą i kozaczysz w internecie XD

Edytowane przez veenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin