Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Cała prawda *Szok* XDD


jestemkotem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Romek. napisał:

tak, dokladnie. Będę wychodził na dwór w deszczu przy 10 stopniach żeby się przeziębić.  

Uważaj żebyś nie zamarzł zaraz.  Nie wiem co ty tutaj jeszcze robisz. Z wielką chęcią - gdybym mógł dał tobie bana z powodem ''Trollowanie'' lub jakimkolwiek innym a jakiś na pewno by się znalazł po tym co napisałeś. 

 

1 minutę temu, Romek. napisał:

ja tam wiem co cie pociaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpuść sobie takie testy bo są żenujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FragusS napisał:

Dziwi mnie fakt, że jeszcze nikt z Administracji nie zamknął tego wątku i nic z tym nie zrobił. Czapki z głów. 

oni juz wczoraj wiedzieli kim jestesmy, sama zebra pod jednym postem oofa napisała że sami sobie odpisujemy na własne wiadomości. To wszystko jest dość smieszne po prostu XD
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FragusS napisał:

 Z wielką chęcią - gdybym mógł dał tobie bana z powodem ''Trollowanie'' lub jakimkolwiek innym a jakiś na pewno by się znalazł po tym co napisałeś. 

 

 

tak, bo wiesz kilka skarg na koncie z kontrowersyjnym nickiem to jest przestępstwo. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Romek. napisał:

ale latwo 
<zrób z kolega MK z kontrowersyjnym nickiem
<napisz pare skarg 
<odczekaj kilka godzin aż będzie duży rozgłos
<łatwe kilkaset wyświetleń profilu 

profit.

niedlugo cos nowego wymyslimy, detektywi, badzcie cierpliwi.
 

Czegoś nie rozumiesz. Tutaj nie chodziło o rozgłos ale o rzeczy, które pisałeś na tym forum. Weźmy na przykład twoje idiotyczne statusy czy bezsensowne skargi. Wiele osób to wkurzyło dlatego zaczęli cię obserwować i dążyć do tego jaki masz nick. Nie każdy o tym wiedział bo nie mieliśmy tego jak sprawdzić np. poprzez połączonych kont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Romek. napisał:

tak, bo wiesz kilka skarg na koncie z kontrowersyjnym nickiem to jest przestępstwo. 
 

Nie. To nie przestępstwo ale nie pomyślałeś o tym, że nie jesteś na tym serwerze sam. Być może komuś to utrudnia rozgrywkę i kogoś to może wkurzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma sensu z tobą dyskutować bo i tak nie dojdziemy do porozumienia. Ja w przeciwieństwie do ciebie obrałem sobie za cel zwykłą rozgrywkę a nie jakieś krzywe akcje. Róbtam co chcetam mi to wisi. Elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FragusS napisał:

Nie. To nie przestępstwo ale nie pomyślałeś o tym, że nie jesteś na tym serwerze sam. Być może komuś to utrudnia rozgrywkę i kogoś to może wkurzać. 

tak, utrudnia komuś rozgrywkę to, że oof napisze na niego skargę bo złamał regulamin. Dodatkowo jedna osoba sprzedała konto, jednak dowody nie są wystarczające.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin