Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Problem z internetem.


Hinox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam lekki problem z internetem, a dokładniej gdy wszedłem dzisiaj na komputer odpaliłem sobie mumble, a potem MTA. Gdy już byłem na serwerze po 5/10 minutach gry zaczęło mnie coś lekko lagować, nie przejmowałem się tym, ale gdy mineło około 15 minut gry zaczeło mnie po prostu wyrzucać z gry za ping. I tak cały czas od godziny 16 do teraz. Nie mam pojęcia czym może być to spowodowane od razu proszę żebyście nie pisali mi żebym zrestartował internet - ponieważ już to robiłem kilkaset razy, tak samo odłączałem kabel od prądu etc.

Liczę na jakąś pomoc - bo już serio nie mam sił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hinox napisał:

Tak, stacjonarny.

Ten "zasilacz" masz dość długo? Ja miałem taką sytuacje że po jakimś czasie miałem długo ten zasilacz i sie powoli zaczął przepalać i potem całkiem padł to może być przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CiasteK* napisał:

Ten "zasilacz" masz dość długo? Ja miałem taką sytuacje że po jakimś czasie miałem długo ten zasilacz i sie powoli zaczął przepalać i potem całkiem padł to może być przyczyna.

Hmm, jakoś od dwóch lat może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, CiasteK* napisał:

Możliwe że to jest przyczyna albo coś  innego nie mogę ci pomóc, ale patrząc że po kilkunastu minutach w grze zaczyna lagować - typowe moim zdaniem przegrzanie się tego zasilacza ale mogę się mylić.

Najwyżej kupię nowy, ale poczekam do jutra może się samo naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin