Witam!!
Dziś ogłaszam dla was konkurs o 5k.
Co zrobić żeby wygrać? - Zaobserwować mój profil na forum.
Zostawić reakcje pod tym postem.
Dwa komentarze tej samej osoby= Dyskwalifikacja.
Wyniki konkursu ukażą się w sobotę 12.10.2019, natomiast zgłaszać się można do 11.10.2019.
W komentarzu napisać wasz Nick oraz PID.
Powodzenia!!