Witam!! Dziś ogłaszam dla was konkurs o 5k. Co zrobić żeby wygrać?                             - Zaobserwować mój profil na forum.  Zostawić reakcje pod tym postem. Dwa komentarze tej samej osoby=  Dyskwalifikacja. Wyniki konkursu ukażą się w sobotę 12.10.2019, natomiast zgłaszać się można do 11.10.2019. W komentarzu napisać wasz Nick oraz PID. Powodzenia!!