Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Chalucynek oskarżony przez N1na


N1na_XOXO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Chalucynek
    Data i godzina zdarzenia: 10.08 ok 15:20
    Pełen opis sytuacji: Po zakonczeniu poscigu i zatrzymaniu mnie wszystko przebiegalo normalnie do moment az "dobek" w powodach zatrzymania wymienil przesiadkę. Zapytalam wiec go skad wzial ta przesiadke podczas poscigu bo jechalam ciagle jednym samochodem i zadna przesiadka miejsca nie miala - na co "dobek" odpowiedzial mi ze "Chalucynek" cos takiego sobie ubzdural przez co mandat jest nieslusznie zawyzony. Zapomniala bym - jak wogole "Chalucynek" mogl widziec ta przesiadke skoro po zatrzymaniu nie bylo go na serwerze i w poscigu wogole udzialu nie bral.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście

Edytowane przez N1na_XOXO
dopisalam do opisu sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam, że się wypowiem ale Chalucynek nie ma nic wspólnego z dzisiejszym pościgiem i raczej nie będzie wiedział o co chodzi. Funkcjonariusz dobek wymieniał wykroczenia jakie Pani popełniła oraz na końcu dodał, że posiada Pani taki wpis.

dobek [99]: Ucieczka przed SAPD (0RP) + przesiadka - 26.09.2019 // PO III Chalucynek

Nikt sobie "nie ubzdurał" przesiadki, jest to po prostu wpis w komputerze policyjnym z innego pościgu, który odbył się w dniu 26.09, a nie dziś.

Edytowane przez ThanKs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za ta "przesiadke" mam gratisowe plny w mandacie i minuty w "hotelu"

A przesiadka ktora miala miejsce tego 26 września nie wiem wogole co ma tutaj do rzeczy bo zgubilam poscig nikt mnie nie gonil wiec nic nie stalo na przeszkodzie zebym wsiadla do samochodu kolegi.

Edytowane przez N1na_XOXO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wpis nie ma "gratisowych PLN", z miejsca idzie się za to do więzienia. Taryfikator więzienny można sobie sprawdzić w dziale SAPD na forum. To, że Pani uciekła przed SAPD nie oznacza to tego, że nie będzie Pani już poszukiwana, po to jest komputer policyjny. Jeżeli nie uda nam się kogoś złapać dostaje on wpis do komputera, jest to taka informacja dla innych policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym nauczyć się kultury, w grze również nieźle nas Pani nawyzywała. Nie bronię kolegi bo i tak nic złego nie zrobił tylko próbuję coś wytłumaczyć, ale widzę obija się jak o ścianę. Jeżeli funkcjonariusz wsadzi zatrzymanego do więzienia za wpis ma obowiązek go wypisać z komputera czyli osoba, która posiadała ów wpis nie jest poszukiwana cały czas jeżeli odsiedzi kare w więzieniu. Poza tym skarga nie ma najmniejszego sensu, takie mamy procedury we frakcji i tak działamy chociaż i tak zapewne zostanie odrzucona ze względu na brak zamieszczonych dowodów oraz niezastosowanie się do wzoru.

Edytowane przez ThanKs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pani odbyła karę za wpis w komputerze policyjnym to nie będzie Pani poszukiwana. Chyba że Pani znowu ucieknie i zostanie Pani wpisana.

Dodatkowego mandatu Pani za przesiadkę nie dostała, tylko minuty w areszcie. Uciekała Pani oraz przesiadła się Pani, to wpis był słuszny. Dodatkowe minuty w areszcie również.

W dniu 8.10.2019 o 19:01, N1na_XOXO napisał:

w miare mozliwosci prosila bym abys uspokoil testosteron

A ja bym prosił aby Pani uspokoiła estrogeny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin