Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

FragusS

Rekrutacja do Redakcji Prasowej 4Life News - Październik 2019

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png

Rusza kolejna rekrutacja do Redakcji Prasowej 4Life News. Napisz podanie już teraz i zostań redaktorem na serwerze.

Czym jest Redakcja  4Life News?

Jesteśmy działalnością na forum jak i na serwerze. Jesteśmy biznesem który posiada swoje pojazdy służbowe, czat oraz siedzibę. Przynależność do frakcji czy organizacji nie jest przeszkodzą by do nas dołączyć. Tworzymy zgrany zespół który na każdym kroku sobie pomaga. 

Czym zajmują się redaktorzy 4Life News?

Mają oni za zadanie przygotowanie oraz udokumentowanie na forum zdarzeń z serwera, wywiadów z graczami, ciekawostek i nowości z serwera. Każdy redaktor otrzymuje wynagrodzenie zależne od rangi jak i wykonanych materiałów. Przynależność do frakcji bądź organizacji nie jest żadną przeszkodą by do nas dołączyć. Dlatego jeżeli szukasz zgranej i szanującej siebie na wzajem ekipy, to dobrze trafiłeś.  

Jak wygląda proces rekrutacji?

Po wybraniu odpowiedniej ilości osób na forum opublikowane zostają wyniki. Po przejściu wszystkich szkoleń w akademii każdy Aplikant przystępuje do egzaminu. Osoby, które uzyskają pozytywny wynik egzaminu zostają awansowani na rangę Młodszego Redaktora, osoby które nie przejdą egzaminu końcowego są wydalane z biznesu. Osoby, które uzyskają negatywny wynik egzaminu mają możliwość złożenia podania w kolejnych rekrutacjach.

Czy warto do nas dołączyć?

Oczywiście! Poprzez tworzenie materiałów prasowych zdobędziesz ciekawe doświadczenia oraz wiedzę, która pozwoli ci rozwinąć skrzydła. Zapewniamy pracę w kooperacji oraz profesjonalizm, z której będziesz mógł czerpać satysfakcję. 

Aby zwiększyć swoje szanse na dostanie się wspomnij o formacie RAW.

Wzór podania.

Spoiler

Nick z serwera:

Serial:

Staż na serwerze:

Imię:

Coś o sobie:

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?:

Czy posiadasz mumble?[wymagane]:

Czy posiadasz sprawny mikrofon?[wymagane]:

Wykaz kar:

Czy zapoznałeś się z regulaminem Redakcji 4Life News oraz jesteś gotów go przestrzegać?:

Czy jesteś w jakikolwiek sposób związany z prasą w realnym życiu?

Czemu chcesz dołączyć do Redakcji 4Life News?

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na to stanowisko?

Powodzenia, życzy Zarząd Redakcji 4Life News.

Edytowane przez FragusS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick z serwera: TiVo.

Serial: 5ED8615C16D86484E0C955532A4AD734

Staż na serwerze:160h

Imię: Kacper

Coś o sobie: Mam na imię Kacper mam  14lat i pochodzę z województwa  mazowieckiego i teraz uczęszczam do ósmej klasy podstawówki.Moim zdaniem jestem dobrym człowiekiem,który zawsze rozwiązuje problemy sam.Moje poczucie humoru zawsze jestem wesoły lubię sobie pożartować.Lubię grać w gry komputerowe piłkę nożną a nieraz w siatkówkę.Zawsze mówię prawdę nie opijam w bawełnę jeśli coś mam zrobić lub powiedzieć muszę się chwile zastanowić.Jestem też nerwowym człowiekiem ale próbuje tego nie pokazywać.

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: TAK

Czy posiadasz mumble?[wymagane]: TAK

Czy posiadasz sprawny mikrofon?[wymagane]: TAK

Wykaz kar:

Spoiler
Nick ukaranego Typ kary, powód i osoba nakładająca karę Okres trwania kary
TiVo. prawajazdy.png Powód: Jazda pod prąd ( https://imgur.com/a/mjQnBdO )
Nałożone przez: Pauli*
Od: 2 Sierpnia 2019, 11:44
Do: 2 Sierpnia 2019, 13:44
TiVo. prawajazdy.png Powód: omijanie bramek
Nałożone przez: Inv
Od: 5 Stycznia 2019, 20:11
Do: 6 Stycznia 2019, 20:11
TiVo. prawajazdy.png Powód: odwalanie
Nałożone przez: Kacper^,^
Od: 1 Stycznia 2019, 13:29
Do: 3 Stycznia 2019, 13:29
TiVo. bany.png Powód: Wyjaśnij coś na forum
Nałożone przez: Lukasz1393
Od: 30 Października 2018, 19:38
Do: 25 Lipca 2021, 19:38
TiVo. prawajazdy.png Powód: Jazda pod prąd
Nałożone przez: ZbyK.gg
Od: 29 Października 2018, 16:14
Do: 29 Października 2018, 16:29
TiVo. prawajazdy.png Powód: Taranowanie
Nałożone przez: KRISU.
Od: 6 Października 2018, 20:52
Do: 8 Października 2018, 20:52
TiVo. bany.png Powód: AFK na sluzbie
Nałożone przez: Hasiu.*
Od: 13 Sierpnia 2018, 21:27
Do: 12 Września 2018, 21:27
TiVo. prawajazdy.png Powód: wiesz za co, omijanie bramek
Nałożone przez: pawelek.
Od: 20 Stycznia 2018, 19:50
Do: 27 Stycznia 2018, 19:50
TiVo. prawajazdy.png Powód: Odwalanie
Nałożone przez: Borek
Od: 18 Stycznia 2018, 9:21
Do: 20 Stycznia 2018, 9:21

Czy zapoznałeś się z regulaminem Redakcji 4Life News oraz jesteś gotów go przestrzegać?: TAK

Czy jesteś w jakikolwiek sposób związany z prasą w realnym życiu?NIE

Czemu chcesz dołączyć do Redakcji 4Life News? Ponieważ byłem już w tym biznesie i było bardzo fajnie.

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na to stanowisko? Ponieważ byłem już i wiem trochę co chodzi w tym biznesie i myślę ze nadawałbym się na to stanowisko .

Edytowane przez TiVo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick z serwera:mistermix.rn

Serial:DD2AC388934D140F87CC641D133557A3

Staż na serwerze:4h cały czas rośnie grałem wcześniej lecz dostałem bana i miałem zerowanie.A konto zarejestrowane w 2017r.

Imię:Daniel

Coś o sobie:Mam na imię Daniel.Posiadam 15lat z pochodzę z przeciętnego miasta Puck w województwie Pomorskim.Na co dzień ostatnio gram w 4life oraz w cs go,po za tym uczęszczam do LO(Liceum Ogólnokształcące). Moimi głównymi za interesowaniami są między innymi Siatkówka,w którą kocham grać oraz oglądać moją ulubioną drużyną jest Trefl Gdańsk,w mniejszym stopniu jednakże staram się angażować i rozwijać umiejętności pisarskie oraz medyczne.Z charakteru jestem dosyć pracowity szczerze mówiąc wystarczająco,czasami lubię się wychylić po za próg mojej pracowitości,Przede wszystkim jestem uczciwy oraz obowiązkowy,lubię rozpoczynać jak i angażować się w nowe znajomości.Jeśli chodzi o pracę w grupie,lubię być liderem,ale nie cierpię być chamski w stosunku do drugiej osoby.Na dobry koniec Wspominam o formacie RAW mój ulubiony :).

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?:Nie, nie mam owych.

Czy posiadasz mumble?[wymagane]:Tak,posiadam.

Czy posiadasz sprawny mikrofon?[wymagane]:Jasne.

Wykaz kar:Aktualnie żadnych nie posiadam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem Redakcji 4Life News oraz jesteś gotów go przestrzegać?:Tak jak najbardziej jestem gotów.

Czy jesteś w jakikolwiek sposób związany z prasą w realnym życiu?Nie.

Czemu chcesz dołączyć do Redakcji 4Life News?Po prostu jestem zapalonym polonistą,lubię pracować w grupie jak wyżej pisałem,po prostu mam smykałkę do pisania artykułów nie jest to dla mnie nic nowego.I dlatego piszę do tej grupie jest ona dla mnie najlepszą opcją bym się bardziej rozwinął,i dowiedział się czegoś nowego.

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na to stanowisko?Zazwyczaj,ludzie mają o mnie dobrą opinie,nie mam nic to tego by się podporządkować wyższej randze,jestem śmiały,ale nie jest to moja wada,dlatego iż obchodzę się z tą cechą w umiarze,nie ma ze mną problemów oraz wszystko powierzone mi staram się wykonać jak najlepiej

PS:Proszę się nie zrażać moimi statystykami konta Pozdrawiam Daniel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick z serwera: Damianek*

Serial: 335D66A63E481D18FFE18BBABA242502

Staż na serwerze: 224 godzin

Imię: Damian

Coś o sobie: Cześć, jak mogłeś zobaczyć wyżej nazywam się Damian i mam 16 lat. Pochodzę z województwa mazowieckiego. Jestem w 1 klasie w liceum na kierunku matematyczno-informatycznym. Z pozoru jestem wysokim chłopcem i schludnej budowie ciała. Moimi zainteresowaniami są informatyka, piłka ręczna i siatkowa. Lubię czasem poczytać jakieś dramatyczne/smutne książki. Jestem bardzo dojrzały i pomocny. Moimi zaletami są skromność, sumienność. A wielką zaletą jest skromność, albowiem potrafię się przyznać do popełnionego przeze mnie błędu i ponieść za to gorycz oraz karę. Nikt się na mnie nie zawiódł i pragnę podtrzymać to dalej. Mam nadzieję, że zajdę tutaj bardzo daleko.

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie

Czy posiadasz mumble?[wymagane]: Tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon?[wymagane]: Tak

Wykaz kar:

Spoiler
Damianek* prawajazdy.png Powód: Zajeżdzanie drogi, taran.
Nałożone przez: c0veR
Od: 25 Września 2019, 16:10
Do: 27 Września 2019, 16:10
Damianek* licencje.png Powód: Zamach dodo
Nałożone przez: Mirek_*
Od: 23 Września 2019, 12:51
Do: 28 Września 2019, 12:51
Damianek* prawajazdy.png Powód: Skracanie lawetą
Nałożone przez: Kacperix3
Od: 22 Września 2019, 12:38
Do: 22 Września 2019, 15:38
Damianek* prawajazdy.png Powód: Skracanie lawetą
Nałożone przez: Kacperix3
Od: 22 Września 2019, 12:38
Do: 22 Września 2019, 15:38
Damianek* mute.png Powód: CBK
Nałożone przez: .MateuszDafGames.
Od: 21 Września 2019, 13:32
Do: 23 Września 2019, 13:32
Damianek* prawajazdy.png Powód: taranowanie (https://imgur.com/a/qyVl228)
Nałożone przez: Fantus.<3
Od: 14 Września 2019, 19:37
Do: 17 Września 2019, 19:37
Damianek* mute.png Powód: Brak kultury
Nałożone przez: Teddy.
Od: 10 Września 2019, 19:05
Do: 10 Września 2019, 19:35
Nałożone przez: MaciekMaster
Od: 7 Września 2019, 21:28
Do: 8 Września 2019, 9:28
Od: 7 Września 2019, 21:28
Do: 8 Września 2019, 9:28
Damianek* prawajazdy.png Powód: Taran
Od: 7 Września 2019, 21:27
Do: 8 Września 2019, 21:27

Czy zapoznałeś się z regulaminem Redakcji 4Life News oraz jesteś gotów go przestrzegać?: Oczywiście, że tak.

Czy jesteś w jakikolwiek sposób związany z prasą w realnym życiu?: Jeżeli ma to wpłynąć na moje podanie to nie.

Czemu chcesz dołączyć do Redakcji 4Life News?: Chciałbym osiągnąć jakiś sukces w życiu, spróbować coś innego, co mnie przyciągnie na długie chwile. A takowy jest biznes 4Life News. Jest on oparty na prawdziwej redakcji z prawdziego życia. 

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na to stanowisko?: Mam dobrą opinie wszystkich ludzi. Pomagam jak tylko mogę i chcę abym był jednym z tych osób, które się dostaną.

Edytowane przez Damianek*
Odcięło mi ostatnie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi