Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Barsoneq69

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odwieszenie prawa jazdy - BlackVerteN[AFK] ukarany przez .MateuszDafGames.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: BlackVerteN[AFK] 
Serial: 3A2CB117FFAB5F1DC5C608E39D140FA1
Powód: odwalanie 
Nick osoby nakładającej kare: .MateuszDafGames.
Data otrzymania kary  9 Października 2019, 15:16
Długość kary: 10 Października 2019, 15:16
Opis sytuacji: Jechałem z SF przez tunel do kuriera, i ten tunel jest pod górke więc nie widziałem osoby jadącej przede mną. Osoba, która jechała przede mną jechała po środku drogi a dokladniej na linii ciągłej wiec zderzylismy sie i ja odleciałem dalej na trawnik po czym dostałem prawko
Coś od siebie: uważam, że moja kara została nałożona troche naciągano poniewaz nie byla to tylko moja wina, ale osoby ktora jechala po srodku drogi. W kazdym razie nastepnym razem bede jezdzil uwaznie tak abym nie uderzyl zadnego auta jadacego po srodku drogi. Jest to moja pierwsza kara jak i apelacja, prosiłbym o zdjęcie kary jeśli można i więcej taka sytuacja nie bedzie miała miejsca.
Odnośniki do poprzednich apelacji: 

Edytowane przez BlackVerteN[AFK]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności