Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście- MaciekMaster


MaciekMaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Niestety dnia dzisiejszego jestem zmuszony odejść z serwera ale również odchodzę dobrowolnie. Powodem odejścia są dwie rzeczy: 1. Znudzenie się serwerem, mało co się dzieje, a moja gra opierała się tylko pracą na supporcie i jeżdżenie taxi w TSA. To nie jest to samo co kiedyś jak grało się zajebi**** ekipką. Teraz nadeszła monotonia. 2. Drugim powodem mojego odejścia jest egzamin, które piszę w 2020 roku, czyli maturka. No jest on dla mnie bardzo ważny i chcę w pełni się jemu poświęcić. Poniżej wymienię tylko niektóre osoby, którym dziękuję i bardzo serdecznie. Niestety wszystkich nie wymienię, ale nawet jeżeli Was nie wymienię to bądźcie pewni, że przypominając mi swój nick, zawsze będę miał z wami jakieś wspomnienia. 

@ZbyK.gg- Dziękuję bardzo za przyjęcie mnie na rangę supportera. Mam nadzieję, że nie zawiodłem

 

@Grzengol O Tobie Grzesiu nie zapomnę. Pozdrawiam Cię gorąco, pewnie mój kuzynek też Cię pozdrawia

@KAMIL720, @RIPSONx, @KeXo, @Tomxcio*, @Wisnia191. @Pawi., @SpeedPowerPL- Serdeczne pozdrowionka dla Was, Dzięki za wspólne rozmowy na mumblu i wspólne służbowanie. 

@Jojtek01- Kuzyn, długo graliśmy wspólnie. Ja Cię namówiłem na granie. Służbówka, przede wszystkim SAPD.

@concamatrix- Gadanie na strefie frakcji. No kontakt mamy, bo niestety razem w klasie.

@Namik209- Krzysztofie, dzięki Ci bardzo za pokazanie mi serwerka. Kontakt jako taki jest, może na jakieś piwko w końcu wpadniesz.

@KruQu, @MrokuPlay- bracia o was nie zapomnę. Trzymajcie się razem z Wujasem. 

@BluntSoldier21- Anglik, czekam na ciebie w Polsce.

@Kacper^,^- Radyjko, pozdrawiam Cię Kacperku, xwj*****, MY WIEMY O CO CHODZI XDDD

Wymieniłem osoby które wpadły mi do głowy, ale i tak wszystkich czytających bardzo serdecznie pozdrawiam. Trzymajcie się i powodzonka w dalszej grze na serwerza. 

                                                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam, MaciekMaster

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin