Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika VENOMEQ oskarżony przez GhostTownPL


GhostTownPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: GhostTownPL
Nick osoby oskarżonej: VENOMEQ
Powód napisania skargi: Latanie po giełdzie na S2 bez lawet i prawdopodobnie prywatnym pojazdem a jeżeli się broni tym że sprawdzał pojazdy na parkingu to raczej na płycie wystawiania 
Dowody: https://imgur.com/my1pCf0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż tak, na serwerze była mała ilość graczy oraz pojazdów do odholowania na mapie. Na służbie byłem nie tylko ja lecz również kilku członków frakcji, którzy patrolowali mapę lawetami. Udałem się na ową giełdę by sprawdzić czy żaden z pojazdów tam się znajdujących nie łamie zasad taryfikatora (czy to na parkingu giełdy czy też na samej giełdzie). Podczas patrolowania giełdy byłem na "S1" fakt iż stojąc na parkingu posiadałem "S2" o niczym nie świadczy, ponieważ potrzebowałem w tamtym momencie na chwilę odejść od komputera. Myślę, że przedstawiłem jasno sytuację z którą związana jest ta skarga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, VENOMEQ napisał:

Otóż tak, na serwerze była mała ilość graczy oraz pojazdów do odholowania na mapie. Na służbie byłem nie tylko ja lecz również kilku członków frakcji, którzy patrolowali mapę lawetami. Udałem się na ową giełdę by sprawdzić czy żaden z pojazdów tam się znajdujących nie łamie zasad taryfikatora (czy to na parkingu giełdy czy też na samej giełdzie). Podczas patrolowania giełdy byłem na "S1" fakt iż stojąc na parkingu posiadałem "S2" o niczym nie świadczy, ponieważ potrzebowałem w tamtym momencie na chwilę odejść od komputera. Myślę, że przedstawiłem jasno sytuację z którą związana jest ta skarga.

biegałeś po autach które były wystawione nie po parkingu :) bo parking jest z tyłu a z przodu nie było żadnych aut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiłeś jedynie SS jak stałem na parkingu na S2 więc twoje oskarżenia nie są poparte żadnymi dowodami. Poza tym najpierw sprawdziłem teren giełdy, nastepnie przeszedłem na parking znajdujący sie za giełdą.

Edytowane przez VENOMEQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na służbie, pracownicy mają prawo wejść na giełdę i w dynamicznym tempie sprawdzić, czy któryś z pojazdów nie łamie, któregoś z punktów. Na screenie przez Ciebie przedstawionym jedyne co widzę to pracownika w trybie chwilowego zakończenia służby (S2). Nie jest to pojazd prywatny, tylko patrolowy dostępny w naszej frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin