Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Qeksy - End


Qeksy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMKA

Jak poznałem 4life - Zaczeło się we wrześniu po przyjeździe z Mazur brat pokazał mi mta i odrazu mi się spodobało grałem na konkurencji serwerze i dostałem bana w październiku lub w listopadzie. Załamałem się, ponieważ bardzo mi się tam podobało. W styczniu trafiłem na 4lifa wogóle nie kumałem nic bo był 2x bardziej rozbudowany więc wyszedłem i do marca nie grałem w mta aż coś mnie podkusiło abym zagrał i tak poznałem 4Life. Cieszę się, że dostałem tam bana.

Każdy wie jak to jest nowi zastępują miejsce starych więc tak jest u mnie odchodzę. Chce podziękować tu paru osobą:

Adik - chyba nie widziałem szybszego admina, który sprawdza forum byłeś jednym z najlepszych adminów myślę, że jeszcze kiedyś wrócisz i pokażesz nowym jaki powinien być admin.

Maselko - Dziękuję za szanse w sara było naprawdę fajnie.

SpeedPower - Fajne egzaminy z sara ;)

Lannos, Pitersonek, Mr szynka i inni troche nie wypaliła org przez bany ale i tak dzięki za wspólną gre

K0lmi - Kurła somsiad za dobrą fure miałeś. Wspólne rp. (Domki przy giełdzie LV)

               Ale bym był pacanem gdybym nie wymienił 3 osób.

@Rendirock -  Znamy się od org Light Souls gdzie byliśmy aż do końca. Spoko zabawy było hehe.

@tagi1929 (VinVinci) - Dzięki to właściwie dzięki tobie oswoiłem się z serwerem. Myślę, że jeszcze kiedyś sobie pojeździmy po giełdach.

@Vrocjon - Kontakt mamy mordeczko na dsc może sobie poodwalamy na pseudolach hehe.

Qeksy

 

Edytowane przez Qeksy
Żegnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin