Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ankieta dotycząca DM na serwerze


NeX
 Udostępnij

DM  

263 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,


w tym wątku w ankiecie możecie głosować, czy chcecie, by DM, które zaplanowane jest w mieście Los Santos rozgrywało się w danym miejscu, w całym mieście, bądź również poza mapą w wybudowanym miejscu przez naszych mapperów, by zagospodarować Los Santos. Co wy o tym sądzicie? 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem na tak! Moim zdaniem przewspaniały pomysł, gdyż z chęcią będzie można coś odegrać. Wiadomo, że broń nie będzie mogła być nadużwana, ponieważ będzie karana na przykład banem, a wprowadziłoby to do LS ładne akcje RP oraz miłe spędzenie czasu na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za całym LS ale jestem za tym żeby do sprzedaży dać bron krótka ewentualnie tec uzi iż z karabinami będzie tak zwana patola ;/

 Jednym słowem trzeba pamiętać że broń jeżeli będzie w durny sposób używana nie będzie z tego żadnej przyjemności a jak temu zapobiec chyba wiemy dać odpowiednie ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin