Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Elegy 6 na serwerze.


perra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, veenix napisał:

Naucz się czytać :)) 

Potrafię ale nadal daje Ci więcej niż poprzednik I nie uważam żeby było daleko do osiągnięcia ofert oscylujacych na kwotach,które realnie wart jest pojazd toteż zaoferowałem moją propozycje mimo Cw. I tak nikt ci tego od paru h nie podbijał także powinieneś był być wdzięczny,a nie dawać te swoje standardowe chamskie komentarze,bucu :) ;)

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adus12135 napisał:

Potrafię ale nadal daje Ci więcej niż poprzednik I nie uważam żeby było daleko do osiągnięcia ofert oscylujacych na kwotach,które realnie wart jest pojazd toteż zaoferowałem moją propozycje mimo Cw. I tak nikt ci tego od paru h nie podbijał także powinieneś był być wdzięczny,a nie dawać te swoje standardowe chamskie komentarze bucu :) ;)

xD, ale od czegoś jest minimalne przebicie. Nie interesuje mnie ze nikt nie daje mi ofert, nie żalezy mi na sprzedawaniu, więc panie mirasku proszę się buntowac że ci auta po taniosci nie sprzedałem. Załóżmy że sprzedam ci za 692k, po czym ty wystawisz to auto za 800k, więc w czym widzisz problem? Każdy zapewne chce wyciągnąć jak najwięcej za auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, veenix napisał:

xD, ale od czegoś jest minimalne przebicie. Nie interesuje mnie ze nikt nie daje mi ofert, nie żalezy mi na sprzedawaniu, więc panie mirasku proszę się buntowac że ci auta po taniosci nie sprzedałem. Załóżmy że sprzedam ci za 692k, po czym ty wystawisz to auto za 800k, więc w czym widzisz problem? Każdy zapewne chce wyciągnąć jak najwięcej za auto. 

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, veenix napisał:

xD, ale od czegoś jest minimalne przebicie. Nie interesuje mnie ze nikt nie daje mi ofert, nie żalezy mi na sprzedawaniu, więc panie mirasku proszę się buntowac że ci auta po taniosci nie sprzedałem. Załóżmy że sprzedam ci za 692k, po czym ty wystawisz to auto za 800k, więc w czym widzisz problem? Każdy zapewne chce wyciągnąć jak najwięcej za auto. 

Każdy chce wyciągnąć jak najwięcej więc dałem Ci więcej niż poprzednik. I nie nie sprzedałbym za 800k bo jest wart Max 700-720,przy czym ja prawie nie gram już w mta I wbijam parę razy w miesiącu,także nie szukam zarobku zwłaszcza że I tak mam już kilkukrotność twojego majątku jak mniemam,więc więcej mi nie potrzeba ;)Także jak miałbym coś kupić to do ewentualnej jazdy jak wbije na serwer na parę minut :*Także cofam ofertę jak masz znowu jakiś problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin