Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czy skracanie drogi na kopalni ma sens ? Odpowiedź to...


SouthSideSuicide
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś chciałbym przedstawić wszystkim pracującym na kopalni (a jest nas wielu) czy tak naprawdę jest sens skracać drogę oraz skakać z MC ? Jak wiemy administracja walczy ze skaczącymi ,lecz nie da to skutków dopóki nasza mentalność się nie zmieni drodzy koledzy ! To nasza wina, to my musimy przestać skakać oraz skracać sobie drogę, rozumiem przejechać przez kawałek trawy to nie skracanie ,lecz skakanie z góry lub jazda po lesie pełnym v-maxem to nie RP.

 

Dziś stwierdziłem ,że wykonam prosty projekt który wam pokaże MNIEJ WIĘCEJ ile czasu trwa Kurs z: 
- Jazdą 100% RP
-Skracaniem

-Skracaniem oraz ze skokiem z MC.

 

Bardzo dziękuję Darkowi  :lol:  który pomógł mi w projekcie mianowicie zezwolił na wykonanie 6 kursów ze złamaniem regulaminu oraz prawa.

Teraz przedstawię wam trasy oraz czasy które wykonałem z:

-Jazda 100% Rp
Trasa:
Czasy: 1 Pomiar = 5 minut 15 sekund | 2 Pomiar = 5 minut 11 sekund | 3 Pomiar = 5 minut 14 sekund |

 

-Jazda ze skracaniem

Trasa:
Czasy: 1 Pomiar = 4 minuty 40 sekund | 2 Pomiar = 4 minuty 49 sekund | 3 Pomiar = 4 minuty 29 sekund |

 

-Jazda ze skracaniem oraz skokiem z MC

Trasa:

Czasy: 1 Pomiar = 4 minuty 13 sekund | 2 Pomiar = 4 minuty 10 sekund | 3 Pomiar = 4 minuty 3 sekundy |

 

Tak jak widać jest różnica w wynikach. Najdłuższa trasa trwała 5 minut 15 sekund a najszybsza 4 minuty i 3 sekundy. Czyli jest to jakaś minutka różnicy, weźmy pod uwagę to ,że możemy zarobić na skakaniu dopiero po 5 kursach (Przypominam skok z mc = 1 minuta do przodu) Czyli 5 Kursów Przepisowo daje nam 6 Kursów nielegalnie. Ale weźmy pod uwagę to ,że możemy stracić prawo jazdy nawet na jeden dzień co daje nam 24 godziny. 24 godziny to jest dopiero dużo kursów. Ten projekt ma pokazać wam ,że nie ma sensu skakać z mc i psuć serwera oraz nerwów administracji oraz innym graczom serwera.

 

Czy chcecie żebym zrobił więcej tego typu projektów ? Jeśli tak to piszcie propozycję na PW lub w komentarzu. To nie ja za was decyduje. Dla mnie możecie robić co chcecie, nikt za was nie myśli. 

Pozdrawiam Darka, Colę oraz resztę administracji ! 

 

                                                                                                                                                            Peace    

***jeśli dałem to złego działu to nie bijcie***                                               

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin