Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na K4cp3R oskarżony przez sskk.


K4per
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @K4cp3R.
    Data i godzina zdarzenia: 31.10.2019
    Pełen opis sytuacji: Więc tak.Wbiłem sobie na dm po pojazd kolegi który był niedaleko gs.Kolege zabili PD.Szedłem po pojazd a tu nagle dostałem z tazera.Niby ostrzeliwałem PD.Nie celowałem do sapd, nie miałem ak w ręce ani nie miałem zamiaru ponieważ wiedziałem że mam wpisy.Miałem dostać 90 min za wpisy a PD postanowiło dać 140 za niby "ostrzał do PD"
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:


    Ja, sskk zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane 7 Czerwiec 2018 przez Skipciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony PO III K4cp3R.

 

Spoiler

Szedłem po pojazd a tu nagle dostałem z tazera.Niby ostrzeliwałem PD.Nie celowałem do sapd, nie miałem ak w ręce ani nie miałem zamiaru ponieważ wiedziałem że mam wpisy.

Meh, nie ładnie tak kłamać drogi sskk. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, jakiś gracz zabił jedengo funkcjonariusza po czym znikł gdzieś w krzakach. Pózniej wychodząć z ruin na DM, widziałem jakiegoś gracza w skinie CJ który trzymał AK-47, i celuje w strone grupke funkcjonariuszy, nagle zauwazyłem że podejrzany leży na ziemii, po czym dostaje rozkaz, bierz sskk za ostrzał funkcjonariusza = wykonałem to.

 

Spoiler

Miałem dostać 90 min za wpisy a PD postanowiło dać 140 za niby "ostrzał do PD"

Miałeś dostać 90minut za wpisy I 60minut za ostrzał 

Dowody, prosze bardzo :

[2019-10-31 22:15:31] [Output] : K4cp3R. [549]: Więc 90minut za wpisy + 60 za ostrzal =140minut.


Wczesniej tłumaczyłeś się że wbiłeś 5 MINUT TEMU NA SERWER (( sskk [465]: boze / sskk [465]: wbiłem na serwer / sskk [465]: 5 min temu))  tylko po auto swego kolegi.

Zamieszcze tutaj logi które udowodnią że kłamałeś >> 

[2019-10-31 21:53:58] [Output] : G> sskk (465): 18 pp xd

[2019-10-31 21:55:12] [Output] :  NIEOPŁACONY MANDAT > sskk, ostatnia pozycja: Foster Valley, San Fierro, pojazd marki: Banshee.

[2019-10-31 21:57:35] [Output] : G> sskk (465): donat 43k xd

[2019-10-31 22:05:57] [Output] : G> sskk (465): kto ma juz all dyń ?

[2019-10-31 22:09:39] [Output] : G> sskk (465): sapd dm

 

Moim zdaniem wyjaśniłem sytuacje, która ci się nie spodobała, czekam na wypowiedz zarządu, nie będe sie wdawał w głupie kłotnie.

Edytowane przez K4cp3R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, K4cp3R. napisał:

Zamieszcze tutaj logi które udowodnią że kłamałeś >> 

[2019-10-31 21:53:58] [Output] : G> sskk (465): 18 pp xd

[2019-10-31 21:55:12] [Output] :  NIEOPŁACONY MANDAT > sskk, ostatnia pozycja: Foster Valley, San Fierro, pojazd marki: Banshee.

[2019-10-31 21:57:35] [Output] : G> sskk (465): donat 43k xd

[2019-10-31 22:05:57] [Output] : G> sskk (465): kto ma juz all dyń ?

[2019-10-31 22:09:39] [Output] : G> sskk (465): sapd dm

Nie klamalem musiałem dojechać na strefę bo nie było tpev. A że po drodze pisałem na czacie g to nie słyszałem że jest to zabronione. 

 

8 godzin temu, K4cp3R. napisał:

Meh, nie ładnie tak kłamać drogi sskk. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, jakiś gracz zabił jedengo funkcjonariusza po czym znikł gdzieś w krzakach. Pózniej wychodząć z ruin na DM, widziałem jakiegoś gracza w skinie CJ który trzymał AK-47, i celuje w strone grupke funkcjonariuszy, nagle zauwazyłem że podejrzany leży na ziemii, po czym dostaje rozkaz, bierz sskk za ostrzał funkcjonariusza = wykonałem to.

Dużo ludzi jest w skinie CJ. Nawet nie doszedłem do ruin po pojazd a już byłem złapany. Nie miałem w ręku ak ani innej broni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sskk napisał:

Dużo ludzi jest w skinie CJ. Nawet nie doszedłem do ruin po pojazd a już byłem złapany. Nie miałem w ręku ak ani innej broni. 

Ehh, widze że nie zkumałeś o co mi chodzi. W tym zdaniu chodziło mi o ciebie.

Spoiler

Nie klamalem musiałem dojechać na strefę bo nie było tpev. A że po drodze pisałem na czacie g to nie słyszałem że jest to zabronione. 

Gubisz się we własnych zeznaniach, na akcji pisaleś CAPS LOCKIEM że wbiłeś 5minut temu na serwer tylko na dm nie prawda? Nagle ci się przypmniało że chciałeś sie strzelać z nami szkoda słow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, K4cp3R. napisał:

Gubisz się we własnych zeznaniach, na akcji pisaleś CAPS LOCKIEM że wbiłeś 5minut temu na serwer tylko na dm nie prawda? Nagle ci się przypmniało że chciałeś sie strzelać z nami szkoda słow..

Gdzie powiedziałem że chce się strzelać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin