Na samym wstępie chciałbym poprosić administrację, aby po 5 dniach nie zamykali tematu. Witam Dawno mnie tu nie było, kaska się nazbierała więc trzeba oddać. Nagroda Tak jak zawsze u mnie, 4like=100PLN, (100 4like'ow " 10000PLN) Zasady Aby wziąć udział w konkursie, należy: 1. Zostawić 4like 2. Dodać komentarz 3. Zaobserwować mój profil. Wyniki Wyniki będą za jakiś czas, po osiągnięciu odpowiedniej liczby 4like. POWODZENIA