Na samym wstępie chciałbym poprosić administrację, aby po 5 dniach nie zamykali tematu.
Witam
Dawno mnie tu nie było, kaska się nazbierała więc trzeba oddać.
Nagroda
Tak jak zawsze u mnie, 4like=100PLN, (100 4like'ow " 10000PLN)
Zasady
Aby wziąć udział w konkursie, należy:
1. Zostawić 4like
2. Dodać komentarz
3. Zaobserwować mój profil.
Wyniki
Wyniki będą za jakiś czas, po osiągnięciu odpowiedniej liczby 4like.
POWODZENIA