Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Couqette 2.2 FT Bez Nitra/Baku [ Lampki Pomarańczowe ]


Dominik'
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Bastus napisał:

Coś tu jest nie tak. Taniej wychodzi samemu zrobienie do 2.2, kolego naucz się matematyki. Jeśli mówisz, że za 700k sprzedałeś 1.6 ft bez nitra to sobie podnieś do 2.2 i dodaj rynkową cenę silnika w górę. Nawet baku nie ma.. 

xd - tyle ode mnie

Nie ma problemu możesz robić samemu i nie ja sprzedałem 1.6 ft bez nitra za 700 k tylko znajomy wiec naucz się czytać ze zrozumieniem ;)

Edytowane przez Dominik'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bastus napisał:

Tak tylko dodam, że na giełdzie OBECNIE stoi lepsze Coquette, bo przynajmniej posiada baki i również jest 2.2 i na lepszych lampach. Jest o wiele tańsza, także nie pogrążaj się już.

Lampy kwestia gustu jednym się podobają takie drugim nie imo to nie widziałem ale nie zmienia to faktu że jest cena do nego i nie musisz próbować tutaj zabłysnąć 

Edytowane przez Dominik'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bastus napisał:

Zabłysnąć? Czym? 

Stwierdzam tylko prosty fakt - na giełdzie stoi lepsza Coquette z lepszym tune, o wiele tańsza i to tyle. Ja to tu tylko zostawiam, nic więcej.

Wniosek jest prosty.

 

skończ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin