Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na CampeQ - oskarżony przez MrAsfurix


MrAsfurix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: CampeQ
    Data i godzina zdarzenia: 2019-11-08 20:05:45
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariuszowi na służbie zdecydowanie nie przystoi używać takich słów wobec graczy. Zwłaszcza gdy jest na tak wysokiej randze i powinien świecić przykładem.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście
6lDTxPM.png
 

Spoiler

[2019-11-08 20:05:45] [Output] : CampeQ [430]: debil
[2019-11-08 20:05:46] [Output] : D@widek [39]: XD


    Ja, MrAsfurix zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba pojedyncza. 

23 godziny temu, MrAsfurix napisał:

 

  Ukryj zawartość

[2019-11-08 20:05:45] [Output] : CampeQ [430]: debil

 

Liczba mnoga.

23 godziny temu, MrAsfurix napisał:

Funkcjonariuszowi na służbie zdecydowanie nie przystoi używać takich słów wobec graczy.  

 

Na samym początku pragnę oznajmić, iż nie było to kierowane do żadnego cywila, tylko do kolegi z frakcji i administracji. I ja i on wiemy, że było to w celach humorystycznych ( jeśli będzie taka potrzeba to sam to potwierdzi ).

Jednakże jestem świadom, iż napisanie tego podczas służby na say'u nie jest odpowiednim zachowaniem, dlatego oczekuję na podjęcie decyzji z strony lidera co do mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.11.2019 o 21:06, CampeQ napisał:

nie było to kierowane do żadnego cywila, tylko do kolegi z frakcji i administracji

W dniu 9.11.2019 o 21:06, CampeQ napisał:

było to w celach humorystycznych

Jednakże.

W dniu 9.11.2019 o 21:06, CampeQ napisał:

napisanie tego podczas służby na say'u nie jest odpowiednim zachowaniem

Funkcjonariusz otrzymuje ostrzeżenie za nieetyczne zachowanie na służbie. Żartowanie z "kolegami" na służbie nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin