Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracowników KsamiX, Twix_Duo, oskarżeni przez Marszal.


Analoerektus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Marszal

Nick osoby oskarżonej: KsamiX, Twix_Duo

Powód napisania skargi: Pracownicy założyli blokadę na mój pojazd bez powodu.
Pojazd stał zaparkowany miedzy liniami, zajmując jedno miejsce parkingowe mając wszystkie koła w wyznaczonym miejscu lecz stał lekko pod kontem.
Pracownicy nie chcieli udzielić mi żadnej informacji odnośnie zarzucanego mi wykroczenia.
Założyli nawet dwie blokady na koła lecz później jedną zdjęli, podjechali lawetą i zabrali samochód.
Zapytani o cokolwiek w sposób oczywiście kulturalny oboje traktowali mnie jak powietrze...

Dowody: https://imgur.com/a/fQpi8bj oraz kilku świadków będących obok i widzący całą sytuację.

Edytowane przez Marszal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przedstawię moją wersje wydarzeń...

Patrolując pojazdem Huntley zauważyłem, że pojazd jest niepoprawnie zaparkowany. Jednak nie wziąłem go z powodów takich jakich Pan podał w skardze.

Co do tej wypowiedzi 

Teraz, Marszal napisał:

Pracownicy nie chcieli udzielić mi żadnej informacji odnośnie zarzucanego mi wykroczenia.

Odpowiedział Panu, że pojazd wychodzi po za miejsca parkowania, na zaciągniętym ręcznym, przez co może w to wjechać inny pojazd.

 

Teraz, Marszal napisał:

Założyli nawet dwie blokady na koła lecz później jedną zdjęli, podjechali lawetą i zabrali samochód.

2 blokady ponieważ doszło między nami do nieporozumienia i przez przypadek gdy ja miałem zakładać blokadę założył ją inny pracownik, lecz po chwili została zdjęta.

Dodatkowo:

§13. Pracownikowi zabrania się korzystania z większej ilości blokad na koło niż dwie. - Więc ten punkt całkowicie obalamy.

 

Teraz, Marszal napisał:

Zapytani o cokolwiek w sposób oczywiście kulturalny oboje traktowali mnie jak powietrze...

Z całym szacunkiem, proszę nie przesadzać. To, że do Pana nie odpisywaliśmy za KAŻDYM razem kiedy Pan ,,płakał" to nie znaczy, że Pana traktowaliśmy jak powietrze.

 

Dobrze, wspomniałem, że pojazd był poza miejscem parkowania w stronę wyjazdu z miejsca. Więc uważa Pan, że pojazd został POPRAWNIE zapakowany i gdyby ktoś jechał prosto np. kurierem nie wjechałby w pojazd? Co prawda wystawał nie za dużą częścią, ale wystawał po za miejsce parkowania. Tym bardziej, że miał Pan wystarczająco dużo miejsca na wjechanie głębiej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KsamiX napisał:

Odpowiedział Panu, że pojazd wychodzi po za miejsca parkowania, na zaciągniętym ręcznym, przez co może w to wjechać inny pojazd.

Nie było takiej kwestii.

[2019-11-10 15:27:08] [Output] : KsamiX [209]: Pojazd nieprawidłowo zaparkowany

[2019-11-10 15:29:17] [Output] : KsamiX [209]: Nieprawidlow zaparkowany

Nikt nie powiedział, że pojazd stoi "ćwierć pixela" za linią.

2 godziny temu, KsamiX napisał:

2 blokady ponieważ doszło między nami do nieporozumienia i przez przypadek gdy ja miałem zakładać blokadę założył ją inny pracownik, lecz po chwili została zdjęta.

Jest napisane w moim "płaczu", że jedna została zdjęta.

2 godziny temu, KsamiX napisał:

Z całym szacunkiem, proszę nie przesadzać. To, że do Pana nie odpisywaliśmy za KAŻDYM razem kiedy Pan ,,płakał" to nie znaczy, że Pana traktowaliśmy jak powietrze.

Ani razu nie odpowiedzieliście na mój "płacz". Co więcej w całej tamtej sytuacji jedyne do kogo się zwracałeś to do gapiów stojących obok.

2 godziny temu, KsamiX napisał:

Dobrze, wspomniałem, że pojazd był poza miejscem parkowania w stronę wyjazdu z miejsca. Więc uważa Pan, że pojazd został POPRAWNIE zapakowany i gdyby ktoś jechał prosto np. kurierem nie wjechałby w pojazd? Co prawda wystawał nie za dużą częścią, ale wystawał po za miejsce parkowania. Tym bardziej, że miał Pan wystarczająco dużo miejsca na wjechanie głębiej.

Tirem by się zmieścili ze sporym luzem. Mogłem dojechać, spieszyłem się, ale okej mogłem..

2 godziny temu, KsamiX napisał:

Z całym szacunkiem, proszę nie przesadzać.

Zobacz na tego screena którego zrobiłeś i odpowiedz sobie na pytanie "kto tutaj przesadza?"

 

Nasuwa mi się pytanie może trochę spoza tematu o którym toczy się nasza rozmowa.

Proszę o odpowiedź na nie. Czy jeżeli np. na meczu piłki nożnej bramkarz złapie piłkę na linii bramkowej to jest gol czy go nie ma?

 

Skoro już aż tak się "czepiacie", a ja "przesadzam" nie można było powiedzieć normalnie jak do człowieka do którego zwracasz się z "całym szacunkiem" kwestii typu "Słuchaj chłopie weź ładniej zaparkuj to auto, bo będziemy musieli je zabrać" czy czegoś w podobnym kontekście. Tym bardziej, że byłem 10 kroków od tego auta, a sam pojazd stał tam może z minutę...

 

Edytowane przez Marszal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KsamiX@Twix_Duo jesteście od pomagania graczom, a nie utrudniania rozgrywki. Jeżeli auto wystawało kawałek, a właściciel pojazdu był obok, to wystarczyło go pouczyć i zwrócić mu pojazd. Oskarżeni zostają ukarani.

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin