Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Skrampy, oskarżony przez AdiK.


AdiK..
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @AdiK.
Nick osoby oskarżonej: @Skrampy
Powód napisania skargi: Bezprawne odholowanie pojazdu.
Dowody: 
 

Spoiler

BCCwpFt.png

 

Faktem jest, że pojazd nie był zaparkowany w wyznaczonym miejscu, ale o ile się nie mylę, to teren przy Tunerze Come-a-Lot jest własnością prywatną i pojazd powinien zostać odholowany, jeżeli właściciel posesji skieruje do pracownika takową prośbę. Właścicielem posesji jest @DanieK, który takowej prośby do oskarżonego nie kierował. 

Screena z momentu odholowania powinien posiadać pracownik, więc proszę o zamieszczenie go tutaj i potwierdzenie, iż pojazd był zaparkowany właśnie w wyżej wspomnianym miejscu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://imgur.com/Tfdqvmk proszę bardzo oto ss.  Jeszcze pragnę zauważyć, iż polecenie o odholowaniu owego pojazdu wydał mi @Matias2525. Jest on wyżej w hierarchii ode mnie i muszę słuchać jego poleceń. Dalej nie będę się tu wypowiadał. Czekam na werdykt.

Edytowane przez Skrampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że się nie wypowiem, ale idąc owym tokiem myślenia tuner w ls, przy parkingu policyjnym również ma parking, ale jednak nie należy on do tunera, a więc albo wszedzię robimy tak samo albo nigdzie. W taryfikatorze nie ma opisanej sytuacji takich jak owa. Ja zrobiłem swoje, wykonałem polecenie wyższej rangi i odholowałem pojazd niepoprawnie zaparkowany. Sobie nic do zarzucenia nie mam.

Edytowane przez Skrampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skrampy Pojazd stał na prywatnej posesji jednego z graczy. Odholowując pojazd z posesji prywatnych musisz posiadać zgodę lub wezwanie od właściciela tego terenu. Z tego co widzę zgody takowej nie otrzymałeś, a więc odholowałeś pojazd bezpodstawnie. Jako, że jest to teren prywatny, to właściciel ustala zasady w jaki sposób można parkować na owym terenie. A więc jeżeli właściciel nie miał nic przeciwko, nie mogłeś odholować tego pojazdu.

Zwróć kwotę wyciągnięcia pojazdu w wysokości 300 PLN na konto gracza @AdiK. i dodaj tu potwierdzenie przelewu.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin