Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na krejzowsky - Oskarżony przez CzlowiekWidmo


CzlowiekWidmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza: @krejzowsky
    Data i godzina zdarzenia: około 10:00 14.11.2019
    Pełen opis sytuacji: Więc tak jechałem na kopalnie aby trochę pozarabiać ale gdy wymijałem funkcjonariusza ten mnie zaczął ścigać więc napisałem mu na /pm że nie mam czasu na rp potem zaczął się ze mną kłócić i bez mojego pozwolenia wsadził mnie do więzienia na 9 minut oraz dał mojego cometa za 450pln na parking policyjny
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/EN5h9v2


    Ja, CzlowiekWidmo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od samego początku: Zatrzymałem Cie za przekroczoną prędkość i od razu zacząłeś wyjeżdżać z tekstami tego typu:  CzlowiekWidmo [37]: (nie mam czau na rp, << CzlowiekWidmo [37]: nie mam czasu na rp ziomek, ja jako pracownik frakcji muszę ją reprezentować w najlepszy przeze mnie sposób i to RP musiałem odegrać, zawsze mogliśmy uwinąć się w 1.5minuty, ale ty najwidoczniej nie miałeś na to czasu, ale znalazłeś czas na to, aby pisać wyżej wymienione zwroty ( dodam jeszcze, że napisałeś to jeszcze ok 10razy. ) 

bez mojego pozwolenia wsadził mnie do więzienia na 9 minut oraz dał mojego cometa za 450pln na parking policyjny " . Pytałem Ciebie wielokrotnie czy przyjmujesz mandat: a ty notorycznie pisałeś zwroty tego typu:  CzlowiekWidmo [37]: (( mówie że nie chce rp .... czyli skarga tak ?)), więc nie chciałem się z tobą użerać i potraktowałem to jako, że nie przyjmujesz mandatu. Zakułem Cię, wsadziłem do radiowozu, a następnie wsadziłem do więzienia na 9minut. 

To co miałem wyjaśnić to wyjaśniłem. Pozdrawiam.  (( Jeśli trzeba podeślę wszystkie logi )) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że nie miałem czasu na RP bo chciałem zarabiać ale ty mi ten czas popsułeś. Jakoś gdy jest 400 lub więcej graczy na serwie to nie zatrzymujecie za prędkość. Jeszcze ci dodam że to jest serwer RPG a nie RP "krejzowsky [17]: (( Skoro grasz to masz czas na RP, pozdro ))" więc nie każdy ma czas na RP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin