Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Interior Mieszkalny


TiAmo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 4Life! Chciałbym wam dziś przedstawić kolejną moja autorską pracę, a jest nią Interior Mieszkalny.
W interiorze znajduje się parter (aneks kuchenny, łazienka i mały salonik) i piętro (sypialnia jak i biuro z którego może korzystać osoba mieszkająca).
Jak można zauważyć, to na parterze znajdują się ozdoby świąteczne i oczywiście choinka z prezentami, ponieważ nadchodzą Święta!!! <3:)
Zapraszam do szczerej ocenki, pozytywne jak i negatywne ocenki przyjmuje na klatę, więc śmiało pisać - co wam się tutaj nie podoba?, a co byście jeszcze dodali? <3
P.S praca nie jest skończona w 100%, bo brakuje jeszcze troszkę "dupereli", które upiększą ten interior (lampeczki, obrazki, itp...)
.

Ss'y:

Spoiler

PARTER:
TyyVW0a.jpg

JQUad16.jpg

98zxUZH.jpg

I5f0t6t.jpg

2Z3iTq0.jpg
(( nie wiedziałem jakie dać lustro i dałem szybę XDDDDDD ;D ))


PIĘTRO:

P7waodn.png

UIN8rcx.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin