Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika <stasiu;)>, oskarżony przez <krvl_perski>.


krvl_perski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: krvl_perski
Nick osoby oskarżonej: stasiu;
Powód napisania skargi: Witam, wchodzę na serwer po 5 dniach przerwy, miałem pojazd wystawiony na giełdzie na 40 h, pewnie myślałem że idzie do przecho, lecz patrze go nie ma, i patrze jest na Parkingu Policyjnym, z powodem 'Pojazd na światłach awaryjnych' Jeżeli owy pracownik ma dowód że auto niby stało 'Na awaryjnych na giełdzie to nie będzie skargi' Jeżeli owy gracz nie ma dowodów poproszę o zwrot pieniędzy za wystawiony pojazd na PP, bo nie zapłacę za to, nie będę 200 pln za nic dawać, jeżeli się sprawa nie wyjaśni piszę do KSF, kolejny raz mam już tak odholowany.
Dowody: https://imgur.com/a/76YcwpT

Edytowane przez krvl_perski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stasiu;) napisał:

Witam więc tak dostałem zgłoszenie że taki pojazd stoi na światłach awaryjnych na giełdzie. Oto dowody że pojazd stał na awaryjnych https://imgur.com/a/tqxaJ9L

 

Na ss nie widać że pojazd stoi na awaryjnych, ty wgl umiesz patrzeć ? Bo ja na tym ss nic nie widzę, jedynie zapalone lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stasiu;) napisał:

A ty umiesz czytać czat? akurat źle zrobiłem ss lecz sobie zobacz czat.

Wiec nie masz dowodów, też moge powiedzieć komuś że stał na awaryjnych, proszę o oddanie mi kasy za odholowanie pojazdu z giełdy, inaczej skarga trafia do KSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krvl_perski po pierwsze straszenie KSF nie jest tu absolutnie na miejscu, bo to ja decyduje, która skarga jest słuszna, a która nie. Odnośnie do odholowania pojazdu, nie widzę na screenie włączonych świateł awaryjnych dlatego też proszę cię @stasiu;) o zwrócenie @krvl_perski kosztu wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego i wklejenie potwierdzenia poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin