Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Barierki nieopodal giełdy od 250k+ i mechanika/lakiernika LV


TiAmo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 4Life! Chciałbym wam dziś przedstawić kolejną moja autorską pracę, a jest nią mapa z barierami nieopodal giełdy od 250.000 PLN w górę i mechanika/lakiernika LV.
Wykorzystałem 2 modele z serwera 4Life, a mianowicie słupki i progi zwalniające, które dodają uroku do całej pracy i być może praca zostanie wgrana na serwer, ponieważ jest podobna do innych prac serwerowych.
Ale o tym ostatecznie może zadecydować @Bolek.. Jak można zauważyć na pierwszych 5 ss'ach w pierwszym spoilerze, to do pracy się bardzo przyłożyłem. Zadbałem nawet o najdrobniejsze szczegóły. <3:)
Mapa powstała ze względu na zaostrzenie porządku na serwerze w tej okolicy, ponieważ nie raz byłem ofiarą taranu w tym miejscu, bądź świadkiem jak gracze po prostu latali w tych miejscach, a nie jeździli...
Zapraszam do szczerej ocenki, pozytywne jak i negatywne ocenki przyjmuje na klatę, więc śmiało pisać - co wam się tutaj nie podoba?, a co byście jeszcze dodali? <3

Ss'y:

Spoiler

pf5RsTv.jpg

jGS8gbN.jpg

Ki0sjZ0.jpg

XJGKeNV.jpg

iXo09Yi.jpg

PREZENTACJA MAPY:

Spoiler

wqxnpga.jpg

dat1gbc.jpg

KD528D6.jpg

b0o1jxm.jpg

07kGUrf.jpg

0b4Q6PI.jpg

CTZZCPM.jpg

g4P7dBP.jpg

FUJjqxz.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin