Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sarius

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Sarius ukarany przez Zebra

Rekomendowane odpowiedzi

Login: ziomek12
Serial: 5BF01CE31BA4F003603321D0008A2291
Powód:  Niewywiązanie się z umowy z biznesem 4CarDealer
Nick osoby nakładającej bana: Zebra
Data otrzymania bana: 2019-11-17
Długość bana: 90dni
Opis sytuacji: Witam, chwile temu umiescilem post na 4car dealer, ze kupie uranusa,czekajac na odpowiedź ze strony biznesu dostałe offerte od kogos innego z której z korzystałem,zaraz po kupnie pojazdu od kogos innego zmienilem post na 4cars ze jednak rezygnuje.
Coś od siebie: Poniosę wszelkie koszty pojazdu jeżeli zajdzie taka potrzeba.Po prostu napaliłem sie na to auto i chciałem jak najszybciej je mieć.Proszę o wyrozumiałość bo wierze że da się to wszystko rozwiązać polubownie,ponieważ był to zwykły błąd z mojej strony za który oczywiście bardzo przepraszam.
Odnośniki do poprzednich apelacji BRAK

Edytowane przez Sarius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ naraziłeś nas na utratę kosztów proponuję zdjęcie bana i w ramach odszkodowania przelanie symbolicznych 10 000 PLN na konto biznesu: 4CarDealer* - PID 152536, masz na to 7 dni od czasu otrzymania UB, w przeciwnym razie kara zostanie ponownie nałożona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@romeg.redd dobrze, zgadzam się obecnie jestem po za domem w ten piątek lub sobotę pojawi się przelew lub jeżeli szybciej się pojawię w domu to od razu przeleję kwotę 10 000 pln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności