Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

✞✞ Prośby o zdjęcie z czarnej listy ✞✞


Kenny.gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:rysiu1122

PID:262480

Data otrzymania dostania się na czarną listę: 11.04.2022

Dlaczego otrzymałeś kare:odejście podczas okresu próbnego, totalny brak kultury podczas odejścia

Coś od siebie:Długo myślałem nad swoim zachowaniem i wiem że moje zachowanie było karygodne.Przepraszam za moje zachowanie to już się więcej nie powtórzy. Już nigdy was nie zawiodę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, rysiu1122 napisał:

Nick:rysiu1122

PID:262480

Data otrzymania dostania się na czarną listę: 11.04.2022

Dlaczego otrzymałeś kare:odejście podczas okresu próbnego, totalny brak kultury podczas odejścia

Coś od siebie:Długo myślałem nad swoim zachowaniem i wiem że moje zachowanie było karygodne.Przepraszam za moje zachowanie to już się więcej nie powtórzy. Już nigdy was nie zawiodę.

 

 

Nadal nie jestem w 100% przekonany aby zdjąć ci black listę, jednakże dam ci szansę i ty zadecydujesz czy będziesz ją chciał wykorzystać.
1| Black Listę BMA- zdejmuję, jednakże nadal na samej "Black Liście" widniał będziesz.
2| Aby napisać wniosek o totalne zdjęcie czarnej listy będziesz mógł to zrobić z początkiem miesiąca Września.
3| Jeżeli naprawdę ci zależy na powrocie tutaj, w następnej "Prośbie/apelacji" rozpisz się bardziej.

Decyzję pozostawiam tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nick:rysiu1122
PID:262480
Data otrzymania dostania się na czarną listę:
 11.04.2022
Dlaczego otrzymałeś kare:odejście podczas okresu próbnego, totalny brak kultury podczas odejścia.

  1. Coś od siebie: Bardzo żałuje za to co zrobiłem. Obiecuje że już więcej tak nie zrobię.Tym razem postaram się nie zmarnować swojej szansy!❤
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rysiu1122 napisał:

Nick:rysiu1122
PID:262480
Data otrzymania dostania się na czarną listę:
 11.04.2022
Dlaczego otrzymałeś kare:odejście podczas okresu próbnego, totalny brak kultury podczas odejścia.

  1. Coś od siebie: Bardzo żałuje za to co zrobiłem. Obiecuje że już więcej tak nie zrobię.Tym razem postaram się nie zmarnować swojej szansy!❤

Daje ci ostatnia szanse odnośnie naszej organizacji, odwalisz coś= bl bma i każda prośbą o zdjęcie będzie odrzucana.

 

W przypadku gdy chcesz do nas dołączyć to warunki są takie iż będziesz przechodził 30dniowy okres próbny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
18 godzin temu, Sebix79_Game napisał:

Nick: Sebix79_Game

PID: 295245

Data otrzymania dostania się na czarną listę: 09.10.2023

Dlaczego otrzymałeś kare: Nie poinformowałem o wyjściu z organizacji.

Coś od siebie: Przepraszam za to już tak więcej nie zrobię, obiecuję.

Napisałeś podanie o zdjęcie z czarnej listy po niecałych 2 godzinach po dostaniu jej. Widać, że sama apelacja była pisana w 3 minuty. Nie dodałeś także do powodu otrzymania kary oszukiwania zarządu organizacji. Posiadasz karę BMA ( Bez możliwości apelacji ), jeżeli bardzo ci zależy na powrocie do organizacji napisz apelacje w nowym roku, na ten moment Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nick:metroxuwa

PID:139703

Data otrzymania dostania się na czarną listę: 2019

Dlaczego otrzymałeś kare: odeszłem bez informacji

Coś od siebie: szukam aktualnie organizacji i trafilem wlasnie na ta z polecenia Fabian.. i zauwazylem ze jestem na BL która dostalem w 2019 roku, myśle, ze po takim czasie mozna mi ją umorzyć i obiecać, ze to sie juz nigdy nie powtorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, metroxuwa napisał:

Nick:metroxuwa

PID:139703

Data otrzymania dostania się na czarną listę: 2019

Dlaczego otrzymałeś kare: odeszłem bez informacji

Coś od siebie: szukam aktualnie organizacji i trafilem wlasnie na ta z polecenia Fabian.. i zauwazylem ze jestem na BL która dostalem w 2019 roku, myśle, ze po takim czasie mozna mi ją umorzyć i obiecać, ze to sie juz nigdy nie powtorzy

Myślę, że po takim czasie mogę dać Ci szansę. Zostajesz zdjęty z czarnej listy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin