Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Licytacja Zr-350 ID 404 / Primo 36 i wiele więcej! Czwarte Zr-350 na serwerze!


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:  Zr-350
Pojemność silnika:  ( Później wstawię ponieważ jak grałem przed przerwą jeszcze tego nie było) 
Przebieg: 1400km
Usterki:  ( Później wstawię ponieważ jak grałem przed przerwą jeszcze tego nie było) 
Cena: Licytacja Minimalne przebicie 1k Kup teraz ( nie ma ponieważ nie wiem po ile chodzi,wróciłem z przerwy długiej)
ID: < 404
Kolor:  Łososiowy.
Tuning Jakieś felgi na ss,są nie znam ich ponieważ wróciłem z przerwy.
Kolor świateł:  Białe.
SS'y: 
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: RasTi.
 
 
Model:  Primo 36id
Pojemność silnika:  ( Później wstawię ponieważ jak grałem przed przerwą jeszcze tego nie było) 
Przebieg:  1k coś
Usterki:  ( Później wstawię ponieważ jak grałem przed przerwą jeszcze tego nie było) 
Cena: Licytacja Minimalne przebicie 1k Kup teraz ( nie ma ponieważ nie wiem po ile chodzi,wróciłem z przerwy długiej)
ID: < 36
Kolor:  Czarny.
Tuning Fele pomarańczowe 
Kolor świateł:  białe.
SS'y: 
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: RasTi.
 
Model:  Faggio 
Pojemność silnika:  ( Później wstawię ponieważ jak grałem przed przerwą jeszcze tego nie było) 
Przebieg: 1300
Usterki:  ( Później wstawię ponieważ jak grałem przed przerwą jeszcze tego nie było) 
Cena: Licytacja Minimalne przebicie 1k Kup teraz ( nie ma ponieważ nie wiem po ile chodzi,wróciłem z przerwy długiej)
ID: < 9**
Kolor: Redline
Tuning id
Kolor świateł: biale 
SS'y: 
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: RasTi.
 
Model:  Manana
Pojemność silnika:  ( Później wstawię ponieważ jak grałem przed przerwą jeszcze tego nie było) 
Przebieg: 
Usterki:  ( Później wstawię ponieważ jak grałem przed przerwą jeszcze tego nie było) 
Cena: Licytacja Minimalne przebicie 1k Kup teraz ( nie ma ponieważ nie wiem po ile chodzi,wróciłem z przerwy długiej)
ID: < 850
Kolor:  ---
Tuning felgi jakieś białe
Kolor świateł:  białe
SS'y: 
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: RasTi.
 
Pózniej wstawie resztę bolidów :> Narazie che się dowiedzieć cen :>
 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XQward

Spamer

  • photo-thumb-891.jpg?_r=1444746077
  • Administrator RCON
  • rcon.png
  • 4332 postów
  • Nick w Grze:XQward
  • LokalizacjaOpole, Opolskie

Napisano 03 listopad 2015 - 15:19

ZR-350 jest 4 na serwerze, wyjaśnione ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pragnę dodać iż to jest 4 Zr-350 na serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin