Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika GrzybekV6, oskarżony przez beton.


.Kuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: beton.

Nick osoby oskarżonej: GrzybekV6

Powód napisania skargi: Skarga z powodu jazdy pod prąd, staranowania mnie oraz braku rekompensaty strat poniesionych przez wyrządzone szkody pracownika będącego w momentu zdarzenia na służbie. Dodam, że zdarzenie miało miejsce około godziny 13:18 dnia 25 listopada 2019 roku. Niestety nie udało mi się uzyskać dowodu z dokładnego momentu uderzenia, jednak wydaje mi się, że posiadany przeze mnie dowód jest wystarczający by wskazać winę, widać na nim, że jestem ustawiony pod prąd, jednak jest to efekt uprzedniego uderzenia. Załączam dowody niżej oraz poinformowanie oskarżonego o pisanej skardze.

Dowody: https://imgur.com/a/V2XgnCi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie widać mojego nicku nad lawetą a w tym momencie były 3 lawety w terenie.

Po 2 nawet jeśli by się okazało że to ja to 4life ma lagi i mogłem w ciebie uderzyć jadąc swoim pasem.

Po 3 skoro to byłem ja to czemu Cię nie widziałem i czemu nie napisałeś od razu tylko w czasie kiedy ja wracałem ze spawnu SF? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do ciebie, nawet jechałem za tobą, bo pojechałeś naprawić swój pojazd służbowy, ale totalnie mnie olałeś jakbym w ogóle nie istniał, dopiero jak ci napisałem za drugim razem, w momencie faktycznego pisania skargi, że ją pisze to postanowiłeś się odezwać do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin