Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Arczix.


PardonsiK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @Arczix.
    Data i godzina zdarzenia: 2019-11-27 15:00-15:50
    Pełen opis sytuacji: No co tu mówić, robię sobie kursy na kurierze, aż tu nagle z d*py pan Policjant wjeżdża we mnie na pełnej, po czym odjechał bez słowa, żenada. Nie chcę żadnej zapłaty, bo to nie pierwsza taka sytuacja, proszę o ukaranie tego oto osobnika.

    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/pi8zBgq 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem normalnie, ominąłem cię może był lag serwerowy, ale na pewno nie wjechałem w ciebie "na pełnej". Radiowóz nawet na screenie nie jest uszkodzony. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że po prostu jechałem i cię ominąłem, mogę ci dać odszkodowanie jeśli byś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Arczix. napisał:

Jechałem normalnie, ominąłem cię może był lag serwerowy, ale na pewno nie wjechałem w ciebie "na pełnej". Radiowóz nawet na screenie nie jest uszkodzony. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że po prostu jechałem i cię ominąłem, mogę ci dać odszkodowanie jeśli byś chciał.

Może był lag serverowy?- Nie wydaję mi się, z mojej perspektywy wyglądało jakbyś po prostu we mnie wjechał.

Radiowóz nawet na screenie nie jest uszkodzony- Nie w każdej sytuacji jak w kogoś wjedziesz rozwala Ci się auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PardonsiK napisał:

Może był lag serverowy?- Nie wydaję mi się, z mojej perspektywy wyglądało jakbyś po prostu we mnie wjechał.

Radiowóz nawet na screenie nie jest uszkodzony- Nie w każdej sytuacji jak w kogoś wjedziesz rozwala Ci się auto.

Nie wydaję mi się, z mojej perspektywy wyglądało jakbyś po prostu we mnie wjechał. - Z mojej perspektywy wyglądało to tak jak napisałem wyżej.
Nie w każdej sytuacji jak w kogoś wjedziesz rozwala Ci się auto. - Jeśli miałbym wjechać w ciebie z taką siła że się obróciłeś na bok kurierem, na pewno by się coś rozwaliło w radiowozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Arczix. napisał:

Nie wydaję mi się, z mojej perspektywy wyglądało jakbyś po prostu we mnie wjechał. - Z mojej perspektywy wyglądało to tak jak napisałem wyżej.
Nie w każdej sytuacji jak w kogoś wjedziesz rozwala Ci się auto. - Jeśli miałbym wjechać w ciebie z taką siła że się obróciłeś na bok kurierem, na pewno by się coś rozwaliło w radiowozie.

Chcąc nie chcąc, za takie kolizję są kary, także powinieneś zostać ukarany. Odemnie to wszystko miłego dnia/wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin