Witam.
Z racji iż wcześniejszy konkurs przyjął się bardzo dobrze robię wam kolejny, na kwotę 15 tysięcy PLN'ów.
Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony poprzez Losowanie.
Aby wziąć udział w konkursie należy:
-Zaobserwować mój profil na forum.
-Napisać dowolny komentarz pod tym tematem
-Polubić ten temat.
Pisanie więcej niż jednej wypowiedzi karane jest dyskwalifikacją!!
| Odpowiedzi można dodawać do piątku [3.12.2019 do godziny 20:00] |
Wszystkim bior