Witam. Z racji iż wcześniejszy konkurs przyjął się bardzo dobrze robię wam kolejny, na kwotę 15 tysięcy PLN'ów. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony poprzez Losowanie. Aby wziąć udział w konkursie należy:  -Zaobserwować mój profil na forum. -Napisać dowolny komentarz pod tym tematem -Polubić ten temat. Pisanie więcej niż jednej wypowiedzi karane jest dyskwalifikacją!!  | Odpowiedzi można dodawać do piątku [3.12.2019 do godziny 20:00] | Wszystkim bior