Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

account651

Prośba o odbanowanie account651 ukarany przez Zebra

Rekomendowane odpowiedzi

Login: account561
Serial: A6F7F5F3CAA890A8887F2ED340D38DB2
Powód: Nie spłacenie rat za samochód.
Nick osoby nakładającej bana: @Zebra
Data otrzymania bana:  5 grudnia 2018 r. 
Długość bana: ban permanentny
Opis sytuacji: Kupiłem samochód na raty od gracza @Fachowiec po czym nie spłaciłem rat dokładnie 10,5k
Coś od siebie: Zacznę od tego, że chciał bym bardzo was przeprosić @Zebra oraz @Fachowiec zachowałem się jak nie powiem co nie odpisując na apelację. Przepraszam za czas, który na to straciliście, ale chciał bym prosić o jeszcze jedną szansę. Tak wiem już wiele razy prosiłem o tę ostatnią szansę i obiecałem, że jej nie zmarnuje, lecz zawsze ją marnowałem. Jeżeli otrzymam taką szansę to oddam te pieniądze jak najszybciej się da. Tak, wiem pod poprzednimi apelacjami o odbanowanie mojego konta pisałem dokładnie tak samo, że oddam pieniądze graczowi, lecz ich nie oddawałem. Pisałem apelacje a potem nie udzielałem pod nimi odpowiedzi. Tym razem obiecuję, że tak się nie stanie. Chcę oddać swój dług graczowi. Przepraszam Cię jeszcze raz @Fachowiec i @Zebra za moje zachowanie nie mam pojęcia jak się z tego wytłumaczyć, ale liczę na to, że otrzymam od was tę szansę. Tym razem obiecuję, że jej nie zmarnuje! Pieniądze oddam w ten weekend.

Odnośniki do poprzednich apelacji

Edytowane przez account651

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności