Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs o 5k


Suwak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W konkursie wzięło udział 24 graczy. Jak na pierwsze tego typu wydarzenie ode mnie, jestem bardzo zadowolony z tak licznego grona osób. Nagroda nie jest duża, ale z czasem jestem pewny, że powstaną bardziej materialne konkursy. Niniejszym ogłaszam, iż konkurs wygrywa osoba z numerem - 22, a jest to: @Amebus* Gratulacje! W sprawie wygranej skontaktuj się ze mną na forum lub jak będę na serwerze! Uwaga czas na skontaktowanie się ze mną po odbiór pieniędzy jest ograniczony (do 7.12.2019r.). Dziękuję wszystkim za udział!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Suwak napisał:

W konkursie wzięło udział 24 graczy. Jak na pierwsze tego typu wydarzenie ode mnie, jestem bardzo zadowolony z tak licznego grona osób. Nagroda nie jest duża, ale z czasem jestem pewny, że powstaną bardziej materialne konkursy. Niniejszym ogłaszam, iż konkurs wygrywa osoba z numerem - 22, a jest to: @Amebus* Gratulacje! W sprawie wygranej skontaktuj się ze mną na forum lub jak będę na serwerze! Uwaga czas na skontaktowanie się ze mną po odbiór pieniędzy jest ograniczony (do 7.12.2019r.). Dziękuję wszystkim za udział!

dziękuję :D 

✔ Otrzymałeś/aś 5000.00 PLN od gracza Suwak.

Edytowane przez Amebus*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin