Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SzymkoTV

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - <SzymkoTV> ukarany przez <AdiK.>

Rekomendowane odpowiedzi

Login: WholesaleCrocodile45 a nick To SzymkoTV
Serial: 20E723D76049CBE1049650D57AD5FEA4
Powód: Włamy na konta.
Nick osoby nakładającej bana: AdiK.
Data otrzymania bana: 2019-01-16 12:35:38
Długość bana: Długość bana do 2021-10-11 12:35:38
Opis sytuacji: Wraz z moim byłym kolegą nawet nie pamietam kto to był miał jakąś liste Loginów i haseł z innego serwera no i wybieralismy i próbowalismy wchodzić jak sie udalo no to wszystko dawaliśmy na jego lub moje konto :/ wiem to było bardzo głupie minoł już prawie rok i zrozumiałem, że zrobiłem źle a teraz mam mega fene i ochote wrócić do gry W MTA ale nie chciał bym zmieniać serwera bo od zawsze najlepiej sie grało na 4life.
Coś od siebie:  Mega mi jest głupio :/, że tak zrobiłem i dałem sie namówić temu gościowi na to od siebie moge dodać, że jeżeli uprzejma administracja zdecyduje sie na odwołanie mi kary to bede mega uczciwym graczem i nie bede nigdy prze nigdy nic oszkukiwał moge przysiąc. Bardzo bym prosił o pozytywne rozpatrzenie :)  i jeszcze chciałbym bardzo przeprosić

Pozdrawiam wszystkich graczy a w szczególności całą administracje :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności