Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Lokhok


Kozixxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia dzisiejszego( 02.12.2019) o godzinie 20.06 czasu lokalnego miał miejsce wypadek w last venturas który spowodował zamknięcie ronda. Postanowiłem nasikać na dach stojącego tam radiowozu.

Funkcjonariusz @Lokhok zakuł mnie i @ahmedzikk009. Po próbie odegrania z funkcjonariuszem akcji RP i prośbie o wypisanie mandatu, funkcjonariusz powiedział " posiedzicie sobie''. Nie rozumiem co kierowało funkcjonariuszem, podczas wiezienia nas w radiowozie oraz brak współpracy i komunikacji  z obywatelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I Lokhok.

Na początku popraw zastosuj się do wzoru..

Brak dowodów, więc myślę, że skarga do odrzucenia aczkolwiek wypowiem się.
Otóż ty, i wspomniany wyżej gracz wielokrotnie wchodziliście na teren zamknięty i pomimo próśb nie opuszczaliście go. Stwierdzilem, że jeśli upomnienia na was nie działają, poprostu zatrzymam was na czas RP, które odgrywało się w zabezpieczanym miejscu. Jeśli ty nazywasz takie typowe odwalanie "próbą odegrania RP" to odsyłam do poradników. Z mojej strony to wszystko, czekam na zarząd.

Już nie wspomnę o tym, że po ok. 5 minutach siedzenia w radiowozie postanowiłeś wyjść z gry...

Edytowane przez Lokhok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin