Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

StunterHere

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - NikoZadymiarz ukarany przez AdiK.

Rekomendowane odpowiedzi

Treść wątku
Login: NikoZadymiarz
Serial: D6DCA33CF4C1E6F7DA12D1538A30D652
Powód: Podejrzane transakcje
Nick osoby nakładającej bana: AdiK.
Data otrzymania bana: 2018-11-05
Długość bana: 2021-07-31
Opis sytuacji: To tak kolega mi przelal 300k i na drugi dzien wchodze i dostalem bana, no nie dziwie sie ale to dziwnie wygladalo jak kolega mi przelal na raz 300k bo prosilem go o pozyczenie 200k na auto ale przelal mi 300k.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze dostane unbana bo jednak troche odczekalem. Chcialbym nie miec zerowania konta bo szkoda mi tych pieniędzy prosze!
Odnośniki do poprzednich apelacji: -Brak-

(Edit) - [Pisze za niego bo on nie ma konta polączonego z forum]

Edytowane przez StunterHere

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Greyna.gg napisał:

Wyjaśnij mi dlaczego próbowałeś omijać bana? W grę wchodzi tylko zerowanie konta, zgadzasz się?

dobra moze miec te zerowanie mi powiedzial wiec zrob mu zerowanie konta ((Tylko mi przez przypadek nie zrob XD))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Greyna.gg napisał:

Wyjaśnij mi dlaczego próbowałeś omijać bana? W grę wchodzi tylko zerowanie konta, zgadzasz się?

albo jednak on nie chce tego ub, mowi ze paradise lepszy wiec nie dawajcie mu uub :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności