Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

pilaj

Oczekujący na akcje Wniosek o odbanowanie: krapeq ukarany przez SP

Rekomendowane odpowiedzi

Login: krapeq
Serial: 5E1C007D96A1EACFDD2D16CDC41D6CE4
Powód: Wyjaśnij coś na forum (otrzymanie reszty majątku [100k] od Blacku1337 przed banem za handel PSC) 
Nick osoby nakładającej bana: @SP.
Data otrzymania bana: 27.02.19
Długość bana: do 2021 roku
Opis sytuacji: Dnia 26 lutego 2019 roku razem z graczem Blacku pisaliśmy na facebooku. Jest on moim starym kumplem zza starej akademii SAMD z około 2016 roku. Po krótkiej rozmowie o życiu realnym (zdawanie prawka, jego koszty itp) oraz o innych rzeczach niezwiązanych z serwerem postanowiłem zapytać się blacka czy chciałby mi dać jakieś pieniądze ze względu na to, że już tu nie gra. Dokładnie zapoznaliśmy się z regulaminem dobrowolnego oddawania majątku, i w pełni mieliśmy prawo (ja i blacku) do przekazania oraz odebrania 100k. Potem blacku napisał mi, że jakiś typek oszukał go na bulleta, gdyż sprzedawał majątek.. W ogóle nie miałem o tym pojęcia, dopiero wtedy zapytałem się go o co chodzi i ten dokładnie wyjaśnił sytuację. Dzisiaj po nauce postanowiłem wejść na serwer i mam banicje.
Coś od siebie:W tamtej apelacji został mi "odpuszczony" temat, że było możliwe, iż zakupiłem ten majątek za paysafecard'a, więc teraz spróbuję wytłumaczyć się i po prosić o odbanowanie z drugiego zarzuconego mi czynu jakim jest złamanie regulaminu dobrowolnego oddawania majątków. Ale ja na prawdę ci już któryś raz przysięgam, Blacku mówił mi, że spełnia wymagania a jak się potem okazało on sprzedał swój majątek i nie spełniał, nawet o tym nie zostałem poinformowany, na prawdę. Mogę tu wkleić cała rozmowę z nim z FB z tamtego dnia.. Na prawdę nie wiedziałem.. Gdybym tylko wiedział, że sprzedaje majątek już bym go nawet nie prosił o oddanie majątku gdyż wiem, że padłyby wtedy oskarżenia o to, że coś od niego też kupiłem. Na prawdę nie wiedziałem i nie czuje się winny do tego aby ponieść karę za to. Ja warunki spełniałem, a nie wiedziałem, że black sprzedaje swój majątek. Czy nie możesz po prostu cofnąć tego przelewu? Nic nie stracę i nic wtedy też nie zyskam. Nie wiedziałem o tym, że sprzedał swój majątek i, że już nie spełnia wymagań do tego oddania.. I nie rozumiem dlaczego mam ponosić konsekwencje za innego gracza, równie dobrze mogłem nie wiedzieć o tym przelewie (gdyby np. gracz chciałby mnie "ud****ć" za coś np. z przeszłości). Proszę o od banowanie mnie, lub ewentualne skrócenie kary gdyż na prawdę na grze tutaj mi zależy, odczekałem już 2 miesiące kary praktycznie za nic, i to tak jakby ja ponoszę konsekwencję za gracza, który postanowił dobrowolnie oddać mi majątek. Na prawdę zależy mi na od banowaniu, gdyż uczciwą pracą zarobiłem na siebie, i nie chciałbym tego stracić za to, że gracz sprzedał wcześniej swój majątek za realną gotówkę i wtedy nie spełniał tych wymagań. Gdyby został cofnięty przelew z tamtego feralnego dnia, to nic bym nie zyskał ani nie stracił. Również mogę przysiąc, że następnym razem dokładnie przed taką transakcją przeanalizuje majątek gracza który zechciałby mi oddać swój dotychczasowy dobytek, aby nie wynikały z tego takie problemy jak teraz. Proszę również o odrobinę wyrozumiałości.. Również odrobinę poczuwam się do swojego błędu, że nie sprawdziłem, że Black mógł wykonać taką transakcję ale to nie jest aż taki błąd, za który mam płacić zerowaniem.. Proszę bardzo o od banowanie mnie. 

Gdybym został przez niego poinformowany, że sprzedaje majątek to na pewno tej transakcji by nie było. Nie powiedział mi o tym, tylko od razu po tym sprzedaniu przelał mi swoje ostatnie pieniądze. A jak już wcześniej wspomniałem, na pewno bym nie przyjął od niego tych pieniędzy gdybym został poinformowany o tym, że kolega sprzedał majątek. Pisaliśmy wieczorem i wtedy jeszcze spełniał warunki co do tego oddania, a z tego co mi pisał to ta jego transakcja z PSC odbyła się kiedy byłem w szkole, i wtedy też zostały mi przelane te pieniądze. Gdybym faktycznie o tym wiedział, że sprzedał majątek i nadal bym go prosił o oddanie, to przyznałbym się do tego, że zlamalem regulamin i nie byłoby tematu. A tutaj tak po prostu źle się z tym czuję, że nic nie zrobiłem a muszę ponieść konsekwencje. Jak widzisz jestem też z tobą szczery do bólu i mówię jak było, i myślę, że zasługuje na od ban owanie. 

Ja rozumiem jak najbardziej co się stało.

Ale po prostu, pomyśl, skąd mogłem wiedzieć, że ma zerowy majątek, i że go sprzedał? Poprosiłem blacka o dowód swojego majątku ponieważ napisałem mu, że jak nie spełnia on warunków to po prostu nie będzie mi nic oddawał. Wszedłem na bazę pojazdów i zobaczyłem, że posiada bulleta. Po czym powiedział mi, że ma jeszcze te 130k. Więc poprosiłem go o oddanie 100k.

Wszystko było gites, legitnie, legitna wymianka.

Po czym następnego dnia wracam ze szkoły, wyciągam telefon z plecaka (bo u nas w szkole nie można telefonów używać), włączam transmisję danych i patrzę wiadomość od blacka na messengerze.

O równej 15:54 wysłał mi wiadomość "Wpłaciłem ci 100k", po czym dał zdjęcie zrobione telefonem jak stoi w banku, jest wpisana kwota i mój pid po czym informuje mnie o przelewie.

Odczytałem i ucieszyłem się, że będzie mnie teraz stać na zrobienie 2.2 w bullecie

Po czym wyłączyłem transmisję danych, wróciłem do domu odstawiłem telefon i odpalam komputer.

Odpaliłem MTA, po czym wchodzę na facebooka i patrzę wiadomość "Typek mnie oj*bał", "Ale napisałem że się wymieniliśmy za psc", "I on dostał bana i ja"

Po czym myślę sobie o kurde, bardzo źle, pomyślą pewnie, że coś od niego też kupiłem

I wchodzę na 4life po czym patrzę banicja..

https://imgur.com/a/997LYE2/

I ja na prawdę nie zostałem przez niego poinformowany o jego zamiarach

że to sprzedawał..

bo podobno sprzedał to o 15:49 ten majątek, co mi sprawdził support a o tej 15:54 napisał mi, ze wpłacił 100k nawet nic nie mówiąc o tej nielegalnej transakcji..

Dopiero potem mi to napisał.

I ja dzień wcześniej patrzyłem jego majątek no i spełniał warunku

i gdybym tylko znał jego zamiary, o czym mi naprawdę nie pisał to nawet bym go nie prosił o te 100k gdyż wiedziałem, że po 1. bym złamał regulamin oddawania majątku a po 2. pomyśleli byście sobie, że coś od niego kupiłem.

https://imgur.com/a/997LYE2

Tutaj dodatkowo zamieszczam jeszcze całą moją konwersację z graczem.

https://imgur.com/a/2My34gD

Odczekałem już 10 miesięcy kary. 

Odnośniki do poprzednich apelacji

//wklejam za krapeq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności