Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Krizeq

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Krizeq ukarany przez AcoreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Treść wątku: Chciałbym zostać odbanowany ponieważ dostałem kare z powodu swojej głupoty musiałem iść do toalety i położyłem słuchawki na klawiaturę i w taki sposób nie świadomie chodziłem w grze "unikając anty AFK'a "

Login: Krizeq

Serial: 548E9CC0DF45FCBB03837F8363CD2884

Powód: Omijanie Anty-AFK

Nick osoby nakładającej bana: AcoreQ

Data otrzymania bana: 03.12.2019

Długość bana: 01.02.2020

Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała w następujący sposób, chciałem zarabiać na kurierze lecz zachciało mi się do toalety więc położyłem słuchawki na klawiaturę i nie zauważyłem że samo mi chodziło jak wróciłem to stał przy mnie AcoreQ i pytał się czm omijam Anty-AFK.

Coś od siebie: Zarabiałem na Cluba , chciałem iść do toalety poszłem wracam i po 2 minutach ban...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro poszedłeś na tylko 2 minuty, to nie rozumiem w jakim celu zostały położone słuchawki, ponieważ można być 'AFK' około 10 minut.
Nie widzę żadnych korzyści wynikających z twojego działania, lecz omijanie jest zabronione, dlatego muszą być też jakieś konsekwencję. 

UB w zamian za przelew na kotno RCON 2500 PLN. Zgadzasz się? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, AcoreQ napisał:

Skoro poszedłeś na tylko 2 minuty, to nie rozumiem w jakim celu zostały położone słuchawki, ponieważ można być 'AFK' około 10 minut.
Nie widzę żadnych korzyści wynikających z twojego działania, lecz omijanie jest zabronione, dlatego muszą być też jakieś konsekwencję. 

UB w zamian za przelew na kotno RCON 2500 PLN. Zgadzasz się?

moge dac 1500pln. Zgadzasz się?

Edytowane przez Krizeq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, AcoreQ napisał:

A co to jakaś giełda? 
Według mnie to i tak kara jest bardzo łagodna. 
Krótka odpowiedź; tak/nie

dobra tak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności