Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Innocent

Wniosek o odbanowanie - Innocent zbanowany przez Bolek.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Innocent (Nie pamiętam dokładnie)
Serial: 01399A226A3FA6229B86B98FDBDAAA84
Powód: Próba sprzedaży majątku za PSC.
Nick osoby nakładającej bana: @Bolek.
Data otrzymania bana: Nie pamiętam dokładnie, lecz coś koło 18 sierpnia 2018
Długość bana: 3 lata.
Opis sytuacji: Wyglądało to tak, że próbowałem sprzedać majątek, pewnego dnia wystawiłem ogłoszenie i przez jakiś czas sobie było, a ja tamtymi czasy miałem słaby okres, ponieważ w ogóle MTA mi się znudziło, nie miałem co robić i gra stawała się monotonna, postanowiłem sprzedać wszystko za PSC by mieć na jakieś gierki STEAM, by zagrać w coś nowego w końcu, lecz się to nie udało i zostałem zbanowany. Zwracam się z prośbą o UB, ponieważ nic nie sprzedałem i wiem, że to nie tłumaczy tego, że chciałem sprzedać, lecz po kilkunastu dniach w ogóle zapomniałem o ogłoszeniu i nie zwracałem na nie uwagi. Prosiłbym o UB, ponieważ nie ma już na jakich serwerach grać, a na 4l zimą zawsze był fajny klimacik do gry. Można się dogadać w jakiś inny sposób jak zerowanie konta? Ponieważ już półtorej roku bana odczekałem, więc jeszcze raz tyle i ban zejdzie automatycznie.
Coś od siebie: Proszę o odbanowanie i danie mi drugiej szansy, nigdy nic nie sprzedałem był to mój pierwszy wybryk tego typu i obiecuję, że więcej coś takiego nie będzie miało miejsca.
Odnośniki do poprzednich apelacji: Pisałem dwie wcześniej, mniej więcej było opisane to samo co tutaj, lecz nie mogę ich odnaleźć.

Edytowane przez Innocent
By japkooo.,

Popraw nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności