Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Innocent

Wniosek o odbanowanie - Innocent zbanowany przez Bolek.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Innocent (Nie pamiętam dokładnie)
Serial: 01399A226A3FA6229B86B98FDBDAAA84
Powód: Próba sprzedaży majątku za PSC.
Nick osoby nakładającej bana: @Bolek.
Data otrzymania bana: Nie pamiętam dokładnie, lecz coś koło 18 sierpnia 2018
Długość bana: 3 lata.
Opis sytuacji: Wyglądało to tak, że próbowałem sprzedać majątek, pewnego dnia wystawiłem ogłoszenie i przez jakiś czas sobie było, a ja tamtymi czasy miałem słaby okres, ponieważ w ogóle MTA mi się znudziło, nie miałem co robić i gra stawała się monotonna, postanowiłem sprzedać wszystko za PSC by mieć na jakieś gierki STEAM, by zagrać w coś nowego w końcu, lecz się to nie udało i zostałem zbanowany. Zwracam się z prośbą o UB, ponieważ nic nie sprzedałem i wiem, że to nie tłumaczy tego, że chciałem sprzedać, lecz po kilkunastu dniach w ogóle zapomniałem o ogłoszeniu i nie zwracałem na nie uwagi. Prosiłbym o UB, ponieważ nie ma już na jakich serwerach grać, a na 4l zimą zawsze był fajny klimacik do gry. Można się dogadać w jakiś inny sposób jak zerowanie konta? Ponieważ już półtorej roku bana odczekałem, więc jeszcze raz tyle i ban zejdzie automatycznie.
Coś od siebie: Proszę o odbanowanie i danie mi drugiej szansy, nigdy nic nie sprzedałem był to mój pierwszy wybryk tego typu i obiecuję, że więcej coś takiego nie będzie miało miejsca.
Odnośniki do poprzednich apelacji: Pisałem dwie wcześniej, mniej więcej było opisane to samo co tutaj, lecz nie mogę ich odnaleźć.

Edytowane przez Innocent
By japkooo.,

Popraw nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności