Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wojak*

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Wojak* ukarany przez ENOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Wojak2018 
Serial: Obecny FBD2EC74904B9CE13EF05D9B20A8CDA1
Powód: Obraza serwera. 
Nick osoby nakładającej bana: ENOMEK
Data otrzymania bana: 14 Grudnia 2018, 22:25
Długość bana: 8 Września 2021, 22:25
Opis sytuacji: Tak jak pamiętam były duże lagi na serwerze i dostałem z tego powodu prawko i się wkurzyłem.
Coś od siebie: Piszę apelację po raz czwarty (myślę że już ostatni). Tak jak @Zebra odpisał/odpisała, żebym ją w grudniu napisał. Chciałbym bardzo przeprosić za to co zrobiłem. Czyli za napisanie (serio to niezły kur serwer, jpr, go**o jeb.ne). To była taka pierwsza i ostatnia sytuacja, obiecuję że się to więcej nie powtórzy. Było to spowodowane odebraniem prawa jazdy gdy miałem duże spadki fps i podczas tego zostało mi odebrane prawo jazdy za niby ,,taran,,. Ja nawet nie wiedziałem co się dzieje, gdy miałem takie duże spadki. Chciałbym powrócić na ten właśnie serwer, ponieważ zbliżają się święta i myślę że dostanę ten mały prezent od was w postaci odbanowania. Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Odnośniki do poprzednich apelacji:

https://mta4life.pl/forums/topic/162033-wniosek-o-odbanowanie-wojak-ukarany-przez-enomek/?tab=comments#comment-1311370

Edytowane przez Wojak*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności