Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KICIA]Czarna.

KARA ZDJĘTA Wniosek o zdjęcie kary mute Smallspy ukarany przez GyCeK

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Smallspy

Serial: C30747C22F3C8D769FCD8C93F1367FF4
Powód: Obraza rodziny.
Nick osoby nakładającej kare: GyCeK

Data otrzymania kary: Od: 4 Grudnia 2019, 16:45
Długość kary: Do: 9 Grudnia 2019, 16:45
Opis sytuacji: Wracam do domu po szkolnych lekcjach odrabiam zadania idę grać na 4life później jade autostopem i na kopalnie bo chcę kopać. Wtedy to się stałooo idę na ścianę kopie sobie dużo węgla, a tam stoi jakiś człowiek pisze mi że mam brudnego a potem pisze że moja mama ma brudnego i wtedy napisałam że twój tata ma małego a on że ja nie mam taty. I wtedy dostałam na 5 dni mute od GyCk'a było mi smutno że tak szybko i tak brutalnie mnie osądziły. Kopałam sobie na kopalni a on mnie wyzywał i się broniłam o :/
Coś od siebie: Sroka Mg. i suporta (chyba) za to że kopałam i mnie wyzywał od brudasek i że mam brudnom. Było mi bardzo żal serio moje stanowisko jest takie że chcę bardzo prosić o udzielenia szansy powrotu na serwer bez mucika oraz z szacunkiem na serwerze z kulturką. Bardzo przepraszam was kochani za moje wyznanie. Już koniec mojej pracy paaa jadę do miasta buziaczki ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności