Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem LuKi16


PAWELOVSKI.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1HmgcFH.png


Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @PAWELOVSKI 4Life News.

Dzisiaj chciałbym przedstawić wam wywiad z Supporterem  @LuKi16.

Zapraszam do czytania!


P: PAWELOVSKI

L: LuKi16  

 
 
P: Witaj Luki16! Czy zechciałbyś udzielić dla mnie wywiadu ?
 
L: Pewnie! Chętnie odpowiem na twoje pytania.
 
P: Super! Na sam początek opowiedz nam coś o sobie.
 
L: Witam, wszystkich czytających. Na serwerze głównie jestem znany pod nazwą LuKi16, lecz tak naprawdę mam, na imię Jakub i mam 16 lat. Pochodzę z województwa małopolskiego, a dokładniej mieszkam, w małej miejscowości niedaleko Krakowa. Głównie czas wolny spędzam ze znajomymi lub na komputerze, czy też na konsoli. Interesuje się informatyką oraz grami.
 
P: Opowiedz co skłoniło Cię do gry właśnie na tym serwerze?
 
L: Na 4Life'a trafiłem sam, nikt mi go nie pokazał, po prostu szukałem poprzez wyszukiwarkę „Polski RPG” i tak znalazłem się tutaj. Na serwerze zacząłem grać już w 2016 roku, lecz znudziło mi się bardzo szybko, ponieważ nie miałem dobrego komputera i grałem zazwyczaj w 15 fps'ach. W 2018 roku wróciłem do MTA i 11 Sierpnia powstało to konto, na którym gram aż do dziś.

P: A jak wyglądały twoje początki gry? Jak dobrze wiemy aktualnie jesteś supporterem serwera oraz należysz do frakcji SAPD, możesz opowiedzieć nam coś więcej?
 
L: Moje początki, wyglądały tak jak wyglądają początki każdego, kto zaczyna grę, mianowicie wybrałem skina, zrobiłem prawa jazdy, lecz tutaj już na początku miałem problem, bo akurat, gdy chciałem zdać prawko to był bug i nie respiło pojazdu. Gdy zdałem już prawo jazdy to, udałem się na magazyniera nazbierać LP. I tutaj uśmiechnęło się do mnie szczęście, ponieważ tydzień po moim zarejestrowaniu się została otwarta rekrutacja do SARA. Oczywiście napisałem podanie i udało mi się dostać, byłem w tej frakcji do Grudnia, ponieważ napisałem odejście, by dostać się do SAPD. 25 Grudnia dostałem się do frakcji SAPD i jestem w niej do dzisiaj na stopniu Detective I. Jeżeli chodzi o Supporta to dostałem się na niego 11 Listopada 2019, czyli dosyć niedawno.
 
P: Rozumiem! Masz jeszcze jakieś plany dotyczące serwera?
 
L: Oczywiście, że mam! Chciałbym się w przyszłości dostać do zarządu frakcji SAPD, lecz jeszcze długa droga przede mną. Jeżeli chodzi o ekipę serwera, to jedynym moim planem jest utrzymanie się w niej. 
 
P:  Okej! A mógłbyś opowiedzieć nam coś o twoim majątku na serwerze?
 
L: Mój majątek jest bardzo skromny, jakieś 100k w bankomacie. Głównie mój majątek jest w samochodach. Auta, jakie posiadam to Bullet 2.2 FT, dwie Mannany  1.4, w tym jedna Mannana  ma niezwykłe znaczenie, ponieważ kupiłem ją za 50k w salonie, pozdrawiam tutaj byłego RCON-a @Lukasz1393Posiadam jeszcze Greenwooda 1.4 wygranego na derbach, Picadora 1.4 na lampkach i Moonbeama Streamline. Z nieruchomości posiadam domek CJ'a.
 
P: Bardzo skromnie, a chciałbyś jeszcze coś zmienić w swoim majątku?
 
L: Raczej nie, swojego Bulleta mam już rok i zostanie ze mną do końca, nigdy go nie sprzedam. Jeżeli chodzi o resztę pojazdów to leża w przechowalni i się kurzą, i tego nie zmienię. Może w przyszłości kupie Ziona 2.4 FT, zobaczymy.
 
P: Dlaczego wybrałeś akurat Bulleta? Czy w twojej kolekcji mógłby znaleźć się inny pojazd który byś bardzo cenił?
 
L: Bullet podoba mi się od początków istnienia GTA, już na singlu cały czas nim śmigałem i parkowałem w garażu CJ'a . Gdy się rejestrowałem na serwerze to wiedziałem od razu, że moim pierwszym autem 2.2 będzie właśnie Bullet. Raczej nigdy nie będę miał auta, które będę bardziej cenił niż Bulleta.
 
P: Okej! Zbliżamy się do końca wywiadu czy chciałbyś kogoś pozdrowić? 
 
L: Jasne! Pozdrawiam wszystkich czytających, moich znajomych, administrację i wszystkich graczy serwera 4Life. 
 
P: Również pozdrawiam i dziękuje za udzielenie mi wywiadu. 
 
L: Dziękuję, że mogłem odpowiedzieć na twoje pytania. 
 
 
XyK410l.jpg
 
xxqoiiR.jpg
 
1v58ZOQ.jpg
 
 

Dla Redakcji 4Life News .

Młodszy Redaktor @PAWELOVSKI | 4.12.2019

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin